Privat vert

Lien Huong Hotel Da Lat

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med praktisk avstand til Da Lat markedsplass

Velg datoer for å se priser

Fra Lien Huong Hotel Da Lat tar det 5 minutter å kjøre til Da Lat markedsplass.

Populære fasiliteter

  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (2)

  • Daglig rengjøring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (4)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Parkering i nærheten (inkludert)
  • Hårføner
Den nåværende prisen er 193 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom – superior, 1 dobbeltseng, aircondition

  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Firemannsrom – superior, 2 dobbeltsenger, aircondition

  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Firemannsrom – standard, 2 queensize-senger, aircondition

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Firemannsrom – deluxe, 2 queensize-senger, aircondition, byutsikt

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
5-7 Yersin, Xuan Huong - Da Lat, Lam Dong, 6700

Hva som finnes i nærheten

  • Xuan Huong-sjøen - 7 min gange - 0.6 km
  • Pedagogisk høyskole i Đà Lạt - 8 min gange - 0.8 km
  • Lam Vien-plassen - 12 min gange - 1.0 km
  • Dalat Flower Gardens - 4 min kjøring - 1.9 km
  • Da Lat markedsplass - 6 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Da Lat (DLI-Lien Khuong) – 34 min. med bil
  • Đà Lạt stasjon - 6 min gange

Restauranter

  • ‪Chairo Curry Đà Lạt - ‬15 min gange
  • ‪Peace Bistro - ‬2 min gange
  • ‪Halal Restaurant Kampung Melayu - ‬5 min gange
  • ‪Mì Quảng Hội An - ‬4 min gange
  • ‪Quán Cơm Hồi Nớ - ‬15 min gange

Om dette overnattingsstedet

Lien Huong Hotel Da Lat

  • Fra Lien Huong Hotel Da Lat tar det 5 minutter å kjøre til Da Lat markedsplass.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 29 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.30
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 16 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.30 til kl. 22.30
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 20.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 16

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering
    • Gratis parkering innen 25 meter fra overnattingsstedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Hardtregulv på rommet

Romfasiliteter

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kun betaling med kontanter.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 58002646347

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Lien Huong Hotel Da Lat?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Lien Huong Hotel Da Lat parkering?

Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Lien Huong Hotel Da Lat?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.30. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området Lien Huong Hotel Da Lat ligger i?

Lien Huong Hotel Da Lat ligger bare 6 minutter til fots fra Đà Lạt stasjon og 11 minutter til fots fra Lam Vien-plassen.