Pride Premier Darjeeling

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell med spa og restaurant i Darjeeling

Velg datoer for å se priser

Pride Premier Darjeeling er et bra valg hvis du skal til Darjeeling. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi, betjent parkering og ubetjent parkering.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Spa
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (8)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Spa med full service
  • Frokost
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig
Den nåværende prisen er 333 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Rom – superior, 1 kingsize-seng, byutsikt

  • Byutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – deluxe, 1 queensize-seng, byutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – premium, 1 kingsize-seng, byutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Luksussuite, flere senger

  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Familiesuite, flere senger, byutsikt

  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Rom – exclusive, 1 queensize-seng, byutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Lebong Cart Rd, Darjeeling, WB, 734104

Hva som finnes i nærheten

  • St Joseph's College - 1 min gange - 0.1 km
  • Padmaja Naidu Himalayan Zoological Park - 5 min gange - 0.5 km
  • Himalayan Mountaineering Institutes museum - 11 min gange - 1.0 km
  • Mahakal Temple - 6 min kjøring - 3.2 km
  • Observatory Hill - 6 min kjøring - 3.2 km

Transport

  • Bagdogra (IXB) – 176 min. med bil
  • Gangtok (PYG-Pakyong) – 38,2 km
  • Darjeeling jernbanestasjon - 14 med bil
  • Kurseong jernbanestasjon - 31 med bil
  • Mahanadi역 (MHN) - 37 med bil

Restauranter

  • ‪Glenarys - ‬3 min kjøring
  • ‪Kunga Restaurant - ‬3 min kjøring
  • ‪Keventer's - ‬3 min kjøring
  • ‪Penang's Restaurant - ‬3 min kjøring
  • ‪Tibet Kitchen - ‬5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Pride Premier Darjeeling

  • Pride Premier Darjeeling er et bra valg hvis du skal til Darjeeling. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi, betjent parkering og ubetjent parkering.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 50 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen varer til når som helst
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Inkludert, betjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 07.00 til kl. 11.00
  • Restaurant

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Spa med full service
  • Oppbevaringsskap

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Strykejern/-brett

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan unne seg en deilig behandling på dette hotellet sitt spa med alle fasiliteter. Spaet er åpent daglig.

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Komplett frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 498 per person

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Union Pay og Carte Blanche
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Pride Premier Darjeeling?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Pride Premier Darjeeling parkering?

Ja, ubetjent parkering og betjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Pride Premier Darjeeling?

Innsjekkingen varer til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Pride Premier Darjeeling og i nærheten?

Pride Premier Darjeeling tilbyr spa.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Pride Premier Darjeeling?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Pride Premier Darjeeling ligger i?

Pride Premier Darjeeling ligger bare 17 minutter til fots fra Himalayan Mountaineering Institutes museum og 15 minutter til fots fra Padmaja Naidu Himalayan Zoological Park.

Anmeldelser

9,0

Fantastisk