Bhagwati Luxuria Hotel
Overnattingssted med 3.0 stjerner
Hotell i Indore
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Bhagwati Luxuria Hotel





Bhagwati Luxuria Hotel er et bra valg hvis du skal til Indore. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Anmeldelser
9,89,8 av 10 –
Suverent
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Daglig rengjøring
- Frokost
- Resepsjon med begrensede åpningstider
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Privat bad
- TV
- Daglig rengjøring
- Blendingsgardiner/gardiner
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Minikjøleskap
Den nåværende prisen er 223 kr
223 kr
inkludert skatter og avgifter
3. aug.–4. aug.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – executive, byutsikt

Dobbeltrom – executive, byutsikt
- Byutsikt
- 20 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – premium, byutsikt

Dobbeltrom – premium, byutsikt
- Byutsikt
- 23 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Suite, byutsikt

Suite, byutsikt
- Byutsikt
- 33 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Sanskar Elite By Keshav Global
Jaipur
Hotel Sanskar Elite By Keshav Global
Jaipur
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Prisen er 136 kr
136 kr
inkludert skatter og avgifter
5. juli–6. juli

rudravasa inn
Varanasi
rudravasa inn
Varanasi
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 80 kr
80 kr
inkludert skatter og avgifter
5. juli–6. juli

Hotel Bhavya Ujjain
Ujjain
Hotel Bhavya Ujjain
Ujjain
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 156 kr
156 kr
inkludert skatter og avgifter
3. aug.–4. aug.

Hotel RS
Agra
Hotel RS
Agra
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 265 kr
265 kr
inkludert skatter og avgifter
10. juli–11. juli

Pride Elite Gandhinagar
Gandhinagar
Pride Elite Gandhinagar
Gandhinagar
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse
Prisen er 467 kr
467 kr
inkludert skatter og avgifter
30. juli–31. juli

The Kolam
Bolpur
The Kolam
Bolpur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 171 kr
171 kr
inkludert skatter og avgifter
5. juli–6. juli

Hotel Vantara Residency
Modasa
Hotel Vantara Residency
Modasa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
Prisen er 190 kr
190 kr
inkludert skatter og avgifter
11. juli–12. juli

Hotel Kajri
Gandhinagar
Hotel Kajri
Gandhinagar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
2.0 av 10, 1 anmeldelse
2,0
1 anmeldelse
Prisen er 117 kr
117 kr
inkludert skatter og avgifter
4. juli–5. juli

Hotel Sanwariya
Gandhinagar
Hotel Sanwariya
Gandhinagar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 135 kr
135 kr
inkludert skatter og avgifter
6. juli–7. juli

Hotel Royal Fort
Gandhinagar
Hotel Royal Fort
Gandhinagar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

GG-27 Oppo, sayaji Hotel Scheme no.54 Vijay Nagara indore, INDORE MADHYA PRADESH- 452010, Indore, Madhya Pradesh, 452010
Hva som finnes i nærheten
- Brilliant Convention Centre - 3 min kjøring - 2.0 km
- Indore Museum - 4 min kjøring - 3.1 km
- Holkar stadion - 4 min kjøring - 4.5 km
- Rajwada Indore - 7 min kjøring - 6.9 km
- Nye Saifee Nagar moské - 11 min kjøring - 9.7 km
Transport
- Indore (IDR-Devi Ahilyabai Holkar internasjonale flyplass) – 32 min. med bil
- Palia jernbanestasjon - 17 med bil
- Mangliyagaon stasjon - 18 med bil
- Indore Junction jernbanestasjon - 20 med bil
Restauranter
- The Cube - 13 min gange
- Balanced Bites Cafe - 4 min gange
- The Piano Project - 9 min gange
- Apna Sweets - 8 min gange
- Cafe Hobnob - 9 min gange
Om dette overnattingsstedet
Bhagwati Luxuria Hotel
- Bhagwati Luxuria Hotel er et bra valg hvis du skal til Indore. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 22 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 12.00 til midnatt
- Resepsjonen har begrensede åpningstider
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.30 til kl. 10.30
Tjenester
- Resepsjon (begrensede åpningstider)
Romfasiliteter
Underholdning
- TV
Hjemmekomfort
- Tøfler
- Strykejern/-brett (på forespørsel)
- Kombinert vaskemaskin og tørketrommel
Sov godt
- Blendingsgardiner/gardiner
- Lydisolering
- Sengeoppredning
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Dusj
- Såpe og sjampo
- Hårføner
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
- Aviser (inkludert)
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
- Lokale telefonsamtaler (inkludert)
- PC-skjerm
- Printer
- Strømadaptere/-ladere
Mat og drikke
- Kokk
- Måltidslevering
- Minikjøleskap
Mer
- Daglig rengjøring
- Safe med plass til bærbar PC
- Guidebøker/anbefalinger
- Lokale kart
- Restaurantguide
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum: INR 3000 per overnattingsenhet per opphold
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 400 for voksne og INR 300 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Overnattingsstedets registreringsnummer: INDO260206SE001122
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Bhagwati Luxuria Hotel ?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Bhagwati Luxuria Hotel parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Bhagwati Luxuria Hotel ?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området Bhagwati Luxuria Hotel ligger i?
Bhagwati Luxuria Hotel ligger bare 11 minutter til fots fra Bombay Hospital.
Anmeldelser
9,8