Hele leiligheten

Appartements im Ferienpark Rugen in Binz

Overnattingsstedets klasse: 3.5
Leilighet med utendørs basseng, nær Binz strand

Velg datoer for å se priser

Appartements im Ferienpark Rugen in Binz har en fantastisk beliggenhet et steinkast unna Binz strand. Gjestene kan dessuten utforske utendørsbassenget og innendørsbassenget, og stedet har en badstue der du kan slappe av og lade opp etter en lang dag. Sykkelutleie (inkludert) står også på menyen her, og leilighetene byr på blant annet balkonger og kjøleskap.

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt
  • Kjøleskap

Hovedfasiliteter (4)

  • Innendørsbasseng og utendørsbasseng
  • Badstue
  • Bruk av sykler (inkludert)
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)

Føl deg som hjemme (6)

  • 2 soverom
  • Kjøleskap
  • Terrasse
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Heis
  • Digital-TV

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Leilighet – comfort, 2 soverom

  • 39 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 sovesofa (dobbel) og 1 enkeltseng

Leilighet – classic, 1 soverom

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 lang enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Binz, Mecklenburg-West Pomerania

Hva som finnes i nærheten

  • Binz strand - 3 min gange - 0.3 km
  • Schmachter sjø - 13 min gange - 1.1 km
  • Schmachter innsjøpromenade - 3 min kjøring - 1.6 km
  • Kurhaus Binz - 5 min kjøring - 1.9 km
  • Binz pir - 7 min kjøring - 2.5 km

Transport

  • Peenemünde (PEF) – 144 min. med bil
  • Rostock (RLG-Laage) – 122 min. med bil
  • Lübeck (LBC) – 171 min. med bil
  • Prora stasjon - 8 med bil
  • Jagdschloß jernbanestasjon - 8 med bil
  • Ostseebad Binz stasjon - 11 min gange

Restauranter

  • ‪Ifa Hotel Rügen Cocktail Bar - ‬2 min gange
  • ‪Wellenbrecher - ‬4 min gange
  • ‪Weltenbummler - ‬15 min gange
  • ‪Buddhas Bowl Rügen - ‬4 min kjøring
  • ‪Villa Salve Hotel & Restaurant - ‬15 min gange

Om dette overnattingsstedet

Appartements im Ferienpark Rugen in Binz

  • Appartements im Ferienpark Rugen in Binz har en fantastisk beliggenhet et steinkast unna Binz strand. Gjestene kan dessuten utforske utendørsbassenget og innendørsbassenget, og stedet har en badstue der du kan slappe av og lade opp etter en lang dag. Sykkelutleie (inkludert) står også på menyen her, og leilighetene byr på blant annet balkonger og kjøleskap.

Overblikk

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 19.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (EUR 10 per natt)

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørs svømmebasseng
  • Innendørs svømmebasseng
  • Badstue

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på stedet (EUR 10 per natt)

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Brødrister
  • Vannkoker

Soverom

  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Hårføner

Utendørsområder

  • Balkong

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyrvennlig
  • EUR 10.0 per kjæledyr per natt

Tilgjengelighet

  • Heis
  • Røykfritt hotell

Aktiviteter

  • Sykkelutlån inkludert på området

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Individuelt innredet

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.40 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 3 år.

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 10.0 EUR per kjæledyr per natt

Parkering

  • Selvbetjent parkering koster EUR 10 per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Overnattingsstedsklasse

Denne leiligheten har 3 stjerne Superior.

Ofte stilte spørsmål

Har Appartements im Ferienpark Rugen in Binz basseng?

Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng og et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Appartements im Ferienpark Rugen in Binz?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 10.0 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Appartements im Ferienpark Rugen in Binz parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster EUR 10 per natt.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Appartements im Ferienpark Rugen in Binz?

Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på Appartements im Ferienpark Rugen in Binz og i nærheten?

Ha det gøy i de varmere månedene med aktiviteter som sykling. Ta en svømmetur i de innendørs og utendørs bassengene etter en dag i skibakken. Appartements im Ferienpark Rugen in Binz har også badstue.

Har Appartements im Ferienpark Rugen in Binz private områder utendørs?

Ja, hver leilighet har en balkong.

Hvordan er området Appartements im Ferienpark Rugen in Binz ligger i?

Appartements im Ferienpark Rugen in Binz ligger bare 3 minutter til fots fra Binz strand og 19 minutter til fots fra Schmachter sjø.

Anmeldelser

8,2

Veldig bra