Ocean Retreat

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med 12 innendørsbassenger i Marakkanam

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Marakkanam hvis du velger Ocean Retreat.

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert

Hovedfasiliteter (1)

  • 12 innendørsbassenger

Romalternativer

Villa – deluxe

  • 28 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 12 personer
  • 3 dobbeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
ECR, Vadanemmeli, Chengalpattu, HT3 GT Housing Villa Smadhakoi, Marakkanam, Tamil Nadu, 603104

Hva som finnes i nærheten

  • Auro Beach - 37 min kjøring - 20.3 km
  • Serenity-stranden - 49 min kjøring - 24.7 km
  • Matrimandir - 52 min kjøring - 27.9 km
  • Sri Aurobindo Ashram - 57 min kjøring - 28.7 km
  • Pondicherry Promenade Beach - 59 min kjøring - 29.1 km

Transport

  • Pondicherry (PNY) – 35 min. med bil
  • Pondicherry-Puducherry stasjon - 35 med bil
  • Pondicherry Villiyanur stasjon - 42 med bil
  • Olakur stasjon - 50 med bil

Restauranter

  • ‪Café Coffee Day - ‬6 min kjøring
  • ‪Dune Eco - ‬13 min kjøring
  • ‪The Village Restaurant - ‬6 min kjøring
  • ‪Amber - ‬11 min kjøring
  • ‪Seafood BARBYTHEBEACH - ‬13 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Ocean Retreat

  • Du får et flott opphold i Marakkanam hvis du velger Ocean Retreat.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 3 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Boenheten har egen inngang
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering under tak på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Virtuell resepsjon

Fasiliteter

  • 12 innendørsbassenger

Romfasiliteter

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Dusj
  • Håndklær

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Ocean Retreat basseng?

Ja, overnattingsstedet har 12 innendørsbassenger.

Er det tillatt med kjæledyr på Ocean Retreat?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Ocean Retreat parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Ocean Retreat?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Ocean Retreat og i nærheten?

Ocean Retreat tilbyr 12 innendørsbassenger.