De Hamray

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med restaurant og bar/lounge i Jamshedpur

Velg datoer for å se priser

De Hamray er et bra valg hvis du skal til Jamshedpur. Sultne gjester bør ta turen til kafeen, etter en lang dag er det deilig å bestille noe godt å glasset i baren og lene seg tilbake.

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar

Hovedfasiliteter (5)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Kaffebar/kafé
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition

Føl deg som hjemme (4)

  • Separat sitteområde
  • Daglig rengjøring
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
Den nåværende prisen er 512 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Romalternativer

Enkeltrom – basic, byutsikt

  • Byutsikt
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
9 New Kalimati Rd, Jamshedpur, JH, 831001

Hva som finnes i nærheten

  • Jubilee Park - 18 min gange - 1.5 km
  • JRD Tata sportskompleks - 20 min gange - 1.7 km
  • Sir Dorabji Tata Park - 6 min kjøring - 1.8 km
  • Keenan stadion - 6 min kjøring - 1.8 km
  • Tata Steel dyrehage - 6 min kjøring - 2.6 km

Transport

  • Ranchi (IXR-Bhagwan Birsa Munda) – 161 min. med bil
  • Tatanagar Junction jernbanestasjon - 17 med bil
  • Adityapur jernbanestasjon - 21 med bil
  • Salgajhari jernbanestasjon - 21 med bil

Restauranter

  • ‪KFC - ‬11 min gange
  • ‪Frank's on Wheels (mama chinese) - ‬10 min gange
  • ‪Bhola Maharaj - ‬9 min gange
  • ‪Dadu's Canteen - ‬4 min kjøring
  • ‪60 ml | Sports Lounge & Bar | Yashwee International - ‬11 min gange

Om dette overnattingsstedet

De Hamray

  • De Hamray er et bra valg hvis du skal til Jamshedpur. Sultne gjester bør ta turen til kafeen, etter en lang dag er det deilig å bestille noe godt å glasset i baren og lene seg tilbake.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 43 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 13.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 13.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, betjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffebar/kafé

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Tøfler

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: American Express
Overnattingsstedets registreringsnummer: 20AADCB8406F1Z8
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på De Hamray ?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har De Hamray parkering?

Ja, betjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på De Hamray ?

Innsjekking er mulig fra kl. 13.00. Du må sjekke ut innen kl. 13.00.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av De Hamray ?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området De Hamray ligger i?

De Hamray ligger bare 19 minutter til fots fra Jubilee Park.