Hotel La Romantica
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med innendørs basseng og restaurant i Mlada Boleslav
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Hotel La Romantica





Hotel La Romantica er et bra valg hvis du skal til Mlada Boleslav. Restauranten har mye godt på menyen, og i baren kan du lade opp med en drink. Stedet har dessuten en badstue, der du kan slappe av etter en lang dag. Noen andre fasiliteter er et innendørs basseng og en terrasse.
Anmeldelser
8,68,6 av 10 –
Utmerket
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
Hovedfasiliteter (6)
Hovedfasiliteter (6)
- Restaurant og bar/lounge
- Innendørsbasseng
- Badstue
- Terrasse
- Safe i resepsjonen
- Gavebutikk/aviskiosk
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Rom
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Rom
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Rom
- Plass til 10 personer
- Wi-fi inkludert
Rom
- Plass til 10 personer
- Wi-fi inkludert
Rom
- Plass til 1 person
- Wi-fi inkludert
Rom
- Plass til 5 personer
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Chvalska Tvrz
Horni Pocernice
Hotel Chvalska Tvrz
Horni Pocernice
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.2 av 10, Fantastisk, 71 anmeldelser
9,2
Fantastisk
71 anmeldelser
Prisen er 624 kr
624 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Vini Cnv 1343 Iii, Mlada Boleslav, Central Bohemia Region, 29301
Hva som finnes i nærheten
- Škoda-museet - 14 min gange - 1.2 km
- O2 Arena - 52 min kjøring - 60.4 km
- Praha marked - 57 min kjøring - 64.9 km
- Palladium kjøpesenter - 59 min kjøring - 66.3 km
- Republikktorget - 59 min kjøring - 66.3 km
Transport
- Mnichovo Hradiště stasjon - 13 med bil
- Krnsko stasjon - 14 med bil
- Mladá Boleslav hlavní stasjon - 24 min gange
Restauranter
- McDonald's - 4 min kjøring
- Starbucks - 16 min gange
- Restaurace Štěpánka - 18 min gange
- El Sabroso - 5 min kjøring
- Hotel a restaurace Pod Břízami** - 15 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Hotel La Romantica
- Hotel La Romantica er et bra valg hvis du skal til Mlada Boleslav. Restauranten har mye godt på menyen, og i baren kan du lade opp med en drink. Stedet har dessuten en badstue, der du kan slappe av etter en lang dag. Noen andre fasiliteter er et innendørs basseng og en terrasse.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 35 rom
- Består av 3 etasjer
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 14.00
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Restaurant
- Bar/lounge
Fasiliteter
- Safe i resepsjonen
- Terrasse
- Innendørsbasseng
- Badstue
Tilgjengelighetstilpasninger
- Tilgjengelighetstilpasset rom
- Håndtak nær toalettet
Romfasiliteter
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert)
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Også kjent som
Hotel Romantica Mlada Boleslav
Romantica Mlada Boleslav
Hotel La Romantica Hotel
Hotel La Romantica Mlada Boleslav
Hotel La Romantica Hotel Mlada Boleslav
Ofte stilte spørsmål
Har Hotel La Romantica basseng?
Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Hotel La Romantica?
Ja, kjæledyr er velkomne.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel La Romantica?
Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hva kan man gjøre på Hotel La Romantica og i nærheten?
Hotel La Romantica tilbyr innendørsbasseng og badstue.
Finnes det restauranter på eller i nærheten av Hotel La Romantica?
Ja, det finnes en restaurant på stedet.