Feriebolig

Abe's Cool Cabin

Overnattingsstedets klasse: 3
Hytte med peis, nær Snow Summit

Velg datoer for å se priser

Fra denne hytta tar det bare 5 minutter å kjøre til The Village og Big Bear Mountain Resort. Det er bare å se frem til frynsegoder som ubetjent parkering, og aktive gjester kan glede seg over langrenn, slalåm og snøbrettkjøring. Overnattingsstedet har dessuten en terrasse, en hage og kjøkken.

Hele hytta

4 soveromPlass til 10 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Dagligstue

Hovedfasiliteter (6)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Terrasse
  • Hage
  • Spillrom
  • Vask av klær på egenhånd
  • Grill

Føl deg som hjemme (6)

  • 4 soverom
  • Kjøkken
  • Stue
  • TV
  • Hage
  • Terrasse
Den nåværende prisen er 7 450 kr
inkludert skatter og avgifter
1. okt.–2. okt.

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
217 Crater Lake, Big Bear Lake, CA, 92315

Hva som finnes i nærheten

  • Big Bear Lake - 1 min kjøring - 1.2 km
  • Interlaken Shopping Center - 2 min kjøring - 1.1 km
  • Eagle Point - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Stanfield Marsh Wildlife and Waterfowl Preserve - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Big Bear Alpine Zoo - 2 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • San Bernardino, CA (SBD-San Bernardino Intl.) – 78 min. med bil
  • Ontario int. lufthavn (ONT) – 99 min. med bil

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬3 min kjøring
  • ‪Circle K - ‬5 min kjøring
  • ‪Bear Mountain Ski Resort - ‬5 min kjøring
  • ‪Carl's Jr. - ‬3 min kjøring
  • ‪Moonridge Coffee Company - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Abe's Cool Cabin

  • Fra denne hytta tar det bare 5 minutter å kjøre til The Village og Big Bear Mountain Resort. Det er bare å se frem til frynsegoder som ubetjent parkering, og aktive gjester kan glede seg over langrenn, slalåm og snøbrettkjøring. Overnattingsstedet har dessuten en terrasse, en hage og kjøkken.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 1 hytte

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Hvis du har spørsmål, kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av kontaktinformasjonen på bestillingsbekreftelsen.
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
    • Boblebadet på overnattingsstedet er stengt fra kl. 21.00 til kl. 09.00.
    • Lokale lover og regler inneholder et strengt støyforbud mellom kl. 21.00 og kl. 09.00.

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Utsjekkingsinstruksjoner

    • Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
    • Samle brukte håndklær
    • Fjern personlige eiendeler, fjern rester av mat og drikke og ta ut søppel
    • Slå av lysene, lås dørene og returner nøklene

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (maksimalt 3)*
    • Servicedyr er velkomne
    • Kjæredyr må holdes under oppsyn

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Ski

  • Langrenn, slalåm og snøtubekjøring i nærheten

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap (i full størrelse)
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Riskoker
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
  • Rengjøringsutstyr
  • Brødrister

Soverom

  • 4 soverom
  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir
  • Håndklær
  • Hårføner
  • Såpe
  • Sjampo

Boarealer

  • Peis
  • Separat stue
  • Sitteområde

Underholdning

  • Flatskjerm-TV med kabel-kanaler
  • biljard
  • spillrom
  • DVD-spiller

Utendørsområder

  • Balkong
  • Terrasse
  • Privat hage
  • Grill
  • Hage
  • Hagemøbler

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Muligheter for klesvask

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyrvennlig
  • USD 75 per overnattingsenhet per opphold
  • Maksimalt 3

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Strykejern/-brett
  • Virtuell resepsjon
  • Restaurantguide

Aktiviteter

  • Golf i nærheten
  • Aking i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Rengjøring er tilgjengelig mot et tillegg, som varierer basert på oppholdets lengde

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 75 USD per overnattingsenhet per opphold

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre samlinger på stedet.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt.
Overnattingsstedets registreringsnummer: VRR-2025-2002
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Abe's Cool Cabin Big Bear Lake
Abe's Cool Big Bear Lake
Abe's Cool
Abe's Cool Cabin Cabin
Abe's Cool Cabin Big Bear Lake
Abe's Cool Cabin Cabin Big Bear Lake

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på denne hytta?

Ja, kjæledyr er velkomne, men det er en grense på totalt 3. Det koster USD 75 per overnattingsenhet per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har denne hytta parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det er begrensede parkeringsmuligheter på stedet (maks 4 plasser).

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne hytta?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Abe's Cool Cabin og i nærheten?

Ha det gøy med vinteraktiviteter i nærheten, for eksempel langrenn, snøbrettkjøring og aking. I de varmere månedene kan du spille en runde golf på den nærliggende golfbanen.Benytt deg av fasilitetene som for eksempel spillerom og hage.

Har Abe's Cool Cabin et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med hurtigmikser, kaffetrakter/tekoker og brødrister.

Har Abe's Cool Cabin private områder utendørs?

Ja, denne hytta har en balkong og en hage.

Hvordan er området Abe's Cool Cabin ligger i?

Abe's Cool Cabin ligger bare 17 minutter til fots fra Lakeview Shopping Center og 18 minutter til fots fra Interlaken Shopping Center.