Daimaru Ryokan
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Taketa
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Daimaru Ryokan





Daimaru Ryokan er et bra valg hvis du skal til Taketa.
Populære fasiliteter
Den nåværende prisen er 2 212 kr
2 212 kr
11. sep.–12. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom

Rom
- Plass til 7 personer
Lignende overnattingssteder

Resonate Club Kuju
Taketa
Resonate Club Kuju
Taketa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.0 av 10, Fantastisk, 51 anmeldelser
9,0
Fantastisk
51 anmeldelser
Prisen er 2 323 kr
2 323 kr
1. sep.–2. sep.

Kujukogen Ginga no Yado Kinoko IIseigo
Taketa
Kujukogen Ginga no Yado Kinoko IIseigo
Taketa
- Onsen
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.2 av 10, Fantastisk, 98 anmeldelser
9,2
Fantastisk
98 anmeldelser
Prisen er 996 kr
996 kr
6. sep.–7. sep.

Fairfield By Marriott Kumamoto Aso
Aso
Fairfield By Marriott Kumamoto Aso
Aso
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
9.4 av 10, Suverent, 247 anmeldelser
9,4
Suverent
247 anmeldelser
Prisen er 1 133 kr
1 133 kr
30. aug.–31. aug.

Usa Hotel Riverside
Usa
Usa Hotel Riverside
Usa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.2 av 10, Veldig bra, 33 anmeldelser
8,2
Veldig bra
33 anmeldelser
Prisen er 535 kr
535 kr
30. aug.–31. aug.

HOTEL MEGURI
Usa
HOTEL MEGURI
Usa
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.0 av 10, Fantastisk, 59 anmeldelser
9,0
Fantastisk
59 anmeldelser
Prisen er 558 kr
558 kr
8. sep.–9. sep.

Dormy Inn Oita Hot Springs
Oita
Dormy Inn Oita Hot Springs
Oita
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 944 anmeldelser
9,4
Suverent
944 anmeldelser
Prisen er 714 kr
714 kr
30. aug.–31. aug.

JR KYUSHU HOTEL Blossom Oita
Oita
JR KYUSHU HOTEL Blossom Oita
Oita
- Onsen
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.2 av 10, Fantastisk, 1 002 anmeldelser
9,2
Fantastisk
1 002 anmeldelser
Prisen er 568 kr
568 kr
30. aug.–31. aug.

Kamenoi Hotel Beppu
Chuomachi
Kamenoi Hotel Beppu
Chuomachi
- Onsen
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 000 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 000 anmeldelser
Prisen er 545 kr
545 kr
2. sep.–3. sep.

Taketa station hostel cue
Taketa
Taketa station hostel cue
Taketa
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
- Bar
9.0 av 10, Fantastisk, 16 anmeldelser
9,0
Fantastisk
16 anmeldelser
Prisen er 667 kr
667 kr
30. aug.–31. aug.

Tennen Onsen Ariston Hotel Oita
Oita
Tennen Onsen Ariston Hotel Oita
Oita
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.2 av 10, Veldig bra, 208 anmeldelser
8,2
Veldig bra
208 anmeldelser
Prisen er 435 kr
435 kr
30. aug.–31. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

7992-1 Nagayu, Naoirimachi,, Taketa, Oita (prefecture), 878-0402
Hva som finnes i nærheten
- Nagayu varme kilder - 1 min gange - 0.2 km
- Lamune onsen - 4 min gange - 0.4 km
- Kuju-fjellene - 12 min gange - 1.0 km
- Nagayu Onsen - 12 min gange - 1.0 km
- Kuju Flower Park - 30 min kjøring - 21.0 km
Transport
- Kumamoto (KMJ) – 106 min. med bil
- Oita (OIT) – 100 min. med bil
- Bungo-Taketa stasjon - 30 med bil
- Ōita stasjon - 35 med bil
- Yufu stasjon - 35 med bil
Restauranter
- 湧水茶屋 - 10 min kjøring
- 竹田丸福 - 10 min kjøring
- レストラン福寿草 - 14 min kjøring
- アラマンダ - 15 min kjøring
- cafe 風と土 - 10 min gange
Om dette overnattingsstedet
Daimaru Ryokan
- Daimaru Ryokan er et bra valg hvis du skal til Taketa.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 15.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Romfasiliteter
Fasiliteter
- Separat stue
Vilkår og avgifter
Regler
Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Også kjent som
Daimaru Ryokan Taketa
Daimaru Taketa
Daimaru Ryokan Hotel
Daimaru Ryokan Taketa
Daimaru Ryokan Hotel Taketa
Ofte stilte spørsmål
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Daimaru Ryokan?
Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området Daimaru Ryokan ligger i?
Daimaru Ryokan ligger bare 1 minutter til fots fra Nagayu varme kilder og 12 minutter til fots fra Kuju-fjellene.