Hele ferieboligen
Welcome Marques de Zafra
Overnattingsstedets klasse: 2
Feriebolig med praktisk avstand til El Retiro
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Welcome Marques de Zafra





Velger du denne ferieboligen, tar det bare 5 minutter å kjøre til El Retiro og Gran Via. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Movistar Arena og Puerta de Alcalá. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 6 minutter å gå til Manuel Becerra stasjon og 8 minutter å gå til O'Donnell stasjon.
Hele ferieboligen
1 soverom2 bad
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Spark By Hilton Madrid Alcala
San Blas-Canillejas
Spark By Hilton Madrid Alcala
San Blas-Canillejas
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.2 av 10, Fantastisk, 207 anmeldelser
9,2
Fantastisk
207 anmeldelser
Prisen er 781 kr
781 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Boutique Urban Madrid Serrano
Salamanca
Boutique Urban Madrid Serrano
Salamanca
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
7.2 av 10, Bra, 355 anmeldelser
7,2
Bra
355 anmeldelser
Prisen er 1 028 kr
1 028 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel ILUNION Atrium
Ciudad Lineal
Hotel ILUNION Atrium
Ciudad Lineal
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 1 002 anmeldelser
9,0
Fantastisk
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 218 kr
1 218 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Velvet Hostel Business
Salamanca
Velvet Hostel Business
Salamanca
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
8.6 av 10, Utmerket, 87 anmeldelser
8,6
Utmerket
87 anmeldelser
Prisen er 443 kr
443 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Eurostars Puerta Madrid
San Blas-Canillejas
Eurostars Puerta Madrid
San Blas-Canillejas
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
8.6 av 10, Utmerket, 679 anmeldelser
8,6
Utmerket
679 anmeldelser
Prisen er 968 kr
968 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Madrid, Community of Madrid
Hva som finnes i nærheten
- Fuente del Berro park - 3 min gange - 0.3 km
- Calle de Alcalá - 5 min gange - 0.5 km
- Movistar Arena - 8 min gange - 0.7 km
- Plaza de Toros de Las Ventas - 8 min gange - 0.7 km
- El Retiro - 19 min gange - 1.6 km
Transport
- Madrid (MAD-Adolfo Suárez Madrid-Barajas) – 14 min. med bil
- Madrid Recoletos stasjon - 4 med bil
- Nuevos Ministerios stasjon - 6 med bil
- Calanas jernbanestasjon - 6 med bil
- Manuel Becerra stasjon – 6 min. gange
- O'Donnell stasjon – 8 min. gange
- Ventas stasjon – 10 min. gange
Restauranter
- Panaria - 8 min gange
- Tko Tacos - 5 min gange
- La Estrella - 7 min gange
- Los Timbales - 8 min gange
- Santagloria - 5 min gange
Om dette overnattingsstedet
Welcome Marques de Zafra
- Velger du denne ferieboligen, tar det bare 5 minutter å kjøre til El Retiro og Gran Via. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Movistar Arena og Puerta de Alcalá. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 6 minutter å gå til Manuel Becerra stasjon og 8 minutter å gå til O'Donnell stasjon.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 16.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Soverom
- 1 soverom
Bad
- 2 bad
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 150 EUR per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 234
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Welcome Marques Zafra Madrid
Welcome Marques de Zafra Madrid
Welcome Marques de Zafra Private vacation home
Welcome Marques de Zafra Private vacation home Madrid
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hvordan er området Welcome Marques de Zafra ligger i?
Welcome Marques de Zafra ligger bare 6 minutter til fots fra Manuel Becerra stasjon og 10 minutter til fots fra Movistar Arena.