Westlife Apart Hotel

Hotell med spa, nær Olympiastadion

Velg datoer for å se priser

Fra Westlife Apart Hotel tar det bare 5 minutter å kjøre til Olympiastadion og Messe Berlin. Gjestene kan skjemme bort seg selv med spabehandlinger i spaavdelingen og spise god mat i restauranten. Et treningssenter og en badstue tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som kjøleskap og mikrobølgeovn. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 8 minutter å gå til Olympiastadion S-Bahn-stasjon og 11 minutter å gå til Heerstrasse S-bahn-stasjon.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Spa
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Tilstøtende rom er tilgjengelige
  • Treningsrom

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Spa med full service
  • Frokost
  • Treningssenter
  • Badstue
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Romservice
  • Terrasse
  • Hage
  • PC-stasjon
  • Safe i resepsjonen

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Tilstøtende rom
  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • Hage
  • Terrasse

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbeltrom – standard

  • 37 m²
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom for 1 person

  • 37 m²
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Suite

  • Hageutsikt
  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 skapseng (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Heerstrasse 80, Berlin, BE, 14055

Hva som finnes i nærheten

  • Olympiastadion - 10 min gange - 0.9 km
  • Olympia-Glockenturm - 18 min gange - 1.5 km
  • Messe Berlin - 5 min kjøring - 1.7 km
  • Waldbühne - 8 min kjøring - 2.0 km
  • Teufelsberg - 11 min kjøring - 1.7 km

Transport

  • Berlin (BER-Brandenburg) – 41 min. med bil
  • Berlin-Charlottenburg stasjon - 7 med bil
  • Jungfernheide stasjon - 9 med bil
  • Lietzenburger Str. Uhlandstr. Busstopp - 9 med bil
  • Olympiastadion S-Bahn-stasjon – 8 min. gange
  • Heerstrasse S-bahn-stasjon – 11 min. gange
  • Heerstraße stasjon – 12 min. gange

Restauranter

  • ‪Olympia-Lounge - ‬12 min gange
  • ‪Preußisches Landwirtshaus - ‬7 min gange
  • ‪Olympia-Eck Biergarten - ‬9 min gange
  • ‪Players Lounge - ‬12 min gange
  • ‪Block House - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Westlife Apart Hotel

  • Fra Westlife Apart Hotel tar det bare 5 minutter å kjøre til Olympiastadion og Messe Berlin. Gjestene kan skjemme bort seg selv med spabehandlinger i spaavdelingen og spise god mat i restauranten. Et treningssenter og en badstue tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som kjøleskap og mikrobølgeovn. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 8 minutter å gå til Olympiastadion S-Bahn-stasjon og 11 minutter å gå til Heerstrasse S-bahn-stasjon.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 38 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtigutsjekking tilgjengelig
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 06.00 til kl. 22.00
    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (EUR 10 per dag; inkluderer inn-/ut-privilegier)
    • Begrenset parkering på stedet
    • Gratis parkering i nærheten
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) fra kl. 07.00 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 11.00 i helgene
  • Restaurant
  • Griller
  • Romservice på bestemte tidspunkter
  • Snackbar/delikatesseforretning

Ting å gjøre

  • Treningssenter i nærheten (inkludert)
  • Tur-/sykkelstier i nærheten

Forretningsfasiliteter

  • Møterom
  • PC-stasjon

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Sykkelutleie

Fasiliteter

  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Terrasse
  • Treningssenter
  • Spa med full service
  • Badstue
  • Bankettsal

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Hardtregulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers LCD-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Oppvarming
  • Minibar
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Tøfler

Sov godt

  • Allergivennlig sengetøy
  • Lydisolering

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert
  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkken
  • Kjøkkenutstyr
  • Papirhåndklær

Mer

  • Daglig rengjøring (tilleggsgebyr)
  • Safe på rommet
  • Tilstøtende rom

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan unne seg en deilig behandling på dette hotellet sitt spa med alle fasiliteter, Wellnessbereich. Spaet er utstyrt med en badstue.

Spaet er åpent daglig. Barn under 12 år har ikke lov til å oppholde seg på spaet uten tilsyn av en voksen.

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 14 for voksne og EUR 7 for barn
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg på EUR 30.00 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Rengjøring tilbys mot et tillegg

Oppussing og stenging

Overnattingsstedet er stengt mellom 22. desember og 26. desember.

Barn og ekstrasenger

  • Barneseng er tilgjengelig mot et tillegg på 15.0 EUR per dag
  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 30.0 EUR per dag

Parkering

  • Selvbetjent parkering med ubegrenset antall inn- og utkjøringer koster 10 EUR per dag

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Barn under 12 år har ikke adgang til treningsstudio uten tilsyn av en voksen
  • Barn under 12 år har ikke lov til å oppholde seg i spaavdelingen uten en voksen

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin.
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Michels Apart
Michels Apart Berlin
Michels Apart Hotel
Michels Apart Hotel Berlin
Westlife Apart Hotel Hotel
Michels Apart Hotel Berlin
Westlife Apart Hotel Berlin
Westlife Apart Hotel Hotel Berlin

Ofte stilte spørsmål

Er Westlife Apart Hotel åpent for tiden?

Overnattingsstedet er stengt mellom 22. desember og 26. desember.

Tilbyr Westlife Apart Hotel gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Westlife Apart Hotel har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Westlife Apart Hotel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Westlife Apart Hotel parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster EUR 10 per dag. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Westlife Apart Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr på EUR 30.00 (avhengig av tilgjengelighet). Ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Westlife Apart Hotel og i nærheten?

I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel tur-/sykkelstier. Skjem deg bort med en deilig spabehandling og benytt deg av fasiliteter som badstue og treningssenter. Westlife Apart Hotel har også hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Westlife Apart Hotel?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Har Westlife Apart Hotel rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Hvordan er området Westlife Apart Hotel ligger i?

Westlife Apart Hotel ligger bare 8 minutter til fots fra Olympiastadion S-Bahn-stasjon og 13 minutter til fots fra Olympiastadion.