Hele leiligheten

Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra

Overnattingsstedets klasse: 3.5
Leilighet med kjøkken og nær Marinha-stranden

Velg datoer for å se priser

Denne leiligheten er et bra valg hvis du skal til Lagoa. Leilighetene kan friste med både kjøkken og sovesofa samt fasiliteter som espressomaskiner og wi-fi inkludert.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Hele leiligheten

1 soveromPlass til 4 personer

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Flyplasstransport
  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (5)

  • Nær stranden
  • Flyplasstransport
  • Aircondition
  • Hage
  • Piknikområde

Føl deg som hjemme (6)

  • Babyseng/barneseng (mot betaling)
  • Kjøkken
  • TV
  • Hage
  • Espressomaskin
  • Spisebord

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Quinta das Palmeiras, Bloco E2 II, Lagoa, Algarve, 8400-450

Hva som finnes i nærheten

  • Praia Nova - 5 min gange - 0.5 km
  • Nossa Senhora da Rocha-kapellet - 5 min gange - 0.5 km
  • Senhora da Rocha strand - 7 min gange - 0.6 km
  • Trilhos do Algarve - 13 min gange - 1.1 km
  • Cova Redonda-stranden - 14 min gange - 1.0 km

Transport

  • Portimao (PRM) – 32 min. med bil
  • Faro (FAO - Faro int.) – 48 min. med bil
  • Silves stasjon - 18 med bil
  • Lagoa Ferragudo stasjon - 24 med bil
  • Albufeira - Ferreiras jernbanestasjon - 25 med bil
  • Flyplasstransport

Restauranter

  • ‪Shahi Darbar Indian Cuisine Armação - ‬3 min kjøring
  • ‪Restaurante Aquamar - ‬6 min gange
  • ‪Piccolino - ‬5 min kjøring
  • ‪Papa & Companhia - ‬4 min kjøring
  • ‪Water Dog - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra

  • Denne leiligheten er et bra valg hvis du skal til Lagoa. Leilighetene kan friste med både kjøkken og sovesofa samt fasiliteter som espressomaskiner og wi-fi inkludert.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 1 leilighet
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelboksen. Boenheten har egen inngang
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en passkopi etter bestilling
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Nær stranden

Basseng/spa

  • Basseng

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Flyplasstransport

Familievennlig

  • Sprinkelseng/babyseng (koster ekstra)

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Espressomaskin
  • Brødrister
  • Fryser
  • Vannkoker

Mat og drikke

  • Spisebord

Soverom

  • 1 soverom
  • Medfølgende sengetøy
  • Dobbelt sovesofa

Bad

  • Kombinert dusj og badekar
  • Håndklær
  • Hårføner

Underholdning

  • 50-centimeters TV med kabel-kanaler

Utendørsområder

  • Hage
  • Piknikområde
  • Hagemøbler

Klesvask

  • Vaskemaskin

Komfort

  • Aircondition

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heiser
  • Kun trapp til øvre etasjer
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett
  • Ingen rengjøring

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Individuelt dekorert

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Et skadedepositum på EUR 300 må betales før innsjekking

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.

Barn og ekstrasenger

  • Barneseng er tilgjengelig mot et tillegg

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 19.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 24196/AL
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra Lagoa
Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra Apartment
Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra Apartment Lagoa

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har denne leiligheten basseng?

Ja, overnattingsstedet har et basseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 09.00 til kl. 19.00.

Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra og i nærheten?

Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra tilbyr piknikområde og hage.

Har Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med espressomaskin, brødrister og kjøkkenutstyr.

Hvordan er området Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra ligger i?

Quinta das Palmeiras Pool & Beach in Pêra ligger bare 6 minutter til fots fra Senhora da Rocha strand og 7 minutter til fots fra Praia Nova.