The Z Hotel Strand

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med restaurant, nær Trafalgar Square

Velg datoer for å se priser

The Z Hotel Strand har en fantastisk beliggenhet kun 5 minutters gange unna Trafalgar Square og Covent Garden Market. Du kan dessuten slappe av med en drink i baren og bestille noe godt å spise i restauranten. Det tar dessuten bare 10 minutter å gå til Leicester Square og Piccadilly Circus. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 4 minutter å gå til Charing Cross undergrunnsstasjon og 6 minutter å gå til Leicester Square undergrunnsstasjon.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (8)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Restaurant og bar/lounge
  • Frokost
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kaffe på fellesområdet
  • Aircondition
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (5)

  • Privat bad
  • Betalingskanaler
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Lydisolering
Den nåværende prisen er 1 084 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Romalternativer

Dobbeltrom, ingen vinduer

9,4 av 10
Suverent
(10 anmeldelser)
  • 9 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Double Room Accessible, No Windows

  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Queen Room, No Windows

8,4 av 10
Veldig bra
(19 anmeldelser)
  • 12 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Double Room

8,4 av 10
Veldig bra
(9 anmeldelser)
  • 7 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Queen Room

8,0 av 10
Veldig bra
(55 anmeldelser)
  • 11 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Queen Accessible Room

9,6 av 10
Suverent
(8 anmeldelser)
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Club Queen Room

  • 12 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Heathcock Court, 415 Strand, London, England, WC2R 0JT

Hva som finnes i nærheten

  • Theatreland - 1 min gange - 0.0 km
  • Vaudeville Theatre - 1 min gange - 0.1 km
  • The Strand - 1 min gange - 0.1 km
  • Savoy Theatre - 2 min gange - 0.2 km
  • Covent Garden Market - 2 min gange - 0.2 km

Transport

  • London (LCY-London City) – 46 min. med bil
  • Heathrow flyplass (LHR) – 55 min. med bil
  • Gatwick flyplass (LGW) – 97 min. med bil
  • London (STN-Stansted) – 76 min. med bil
  • London (LTN-Luton) – 80 min. med bil
  • London (SEN-Southend) – 91 min. med bil
  • Charing Cross stasjon - 4 min gange
  • Waterloo Station - 12 min gange
  • Tottenham Court Road Station - 12 min gange
  • Charing Cross undergrunnsstasjon – 4 min. gange
  • Leicester Square undergrunnsstasjon – 6 min. gange
  • Embankment Station – 6 min. gange

Restauranter

  • ‪WatchHouse - ‬2 min gange
  • ‪Flat Iron - ‬2 min gange
  • ‪Din Tai Fung Covent Garden - ‬3 min gange
  • ‪Honest Burgers - ‬2 min gange
  • ‪Mr Fogg's Society of Exploration - ‬1 min gange

Om dette overnattingsstedet

The Z Hotel Strand

  • The Z Hotel Strand har en fantastisk beliggenhet kun 5 minutters gange unna Trafalgar Square og Covent Garden Market. Du kan dessuten slappe av med en drink i baren og bestille noe godt å spise i restauranten. Det tar dessuten bare 10 minutter å gå til Leicester Square og Piccadilly Circus. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 4 minutter å gå til Charing Cross undergrunnsstasjon og 6 minutter å gå til Leicester Square undergrunnsstasjon.

Informasjon om all-inclusive

  • The Z Hotel Strand tilbyr rompriser med alt inkludert. Disse prisene er høyere siden mat og drikke er inkludert (visse begrensninger kan gjelde).

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 114 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 02.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Barn på opptil 12 år får frokost inkludert
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi og kablet internett i fellesområdene er inkludert
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 06.30 til kl. 11.00
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffe/te i fellesområdet

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Hardtregulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 50 tommers smart-TV
  • Premium parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Takvifte
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Utvalg av puter
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Lydisolering
  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Individuelt innredet

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. GBP 13.95 per person

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Z Strand
The Z Hotel Strand Hotel
The Z Hotel Strand London
The Z Hotel Strand Hotel London

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på The Z Hotel Strand?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har The Z Hotel Strand parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved The Z Hotel Strand.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på The Z Hotel Strand?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 02.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av The Z Hotel Strand?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området The Z Hotel Strand ligger i?

The Z Hotel Strand ligger i London sentrum, bare 4 minutter til fots fra Charing Cross undergrunnsstasjon og 5 minutter til fots fra Trafalgar Square.