Privat vert

Bemugis Place

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Lodge med utendørs basseng i Machangulo

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Machangulo hvis du velger Bemugis Place. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er ubetjent parkering og komplett frokost hver dag fra kl. 07.30 til kl. 11.00.

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (7)

  • Daglig rengjøring
  • Utendørsbasseng
  • Aircondition
  • Hage
  • Vask av klær på egenhånd
  • Piknikområde
  • Grill

Føl deg som hjemme (6)

  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Grill
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Utendørs svømmebasseng

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Dobbelt- eller tomannsrom – comfort, terrasse, utsikt mot lagune

  • Utsikt mot lagune
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger

Hus – comfort

  • Utsikt mot bukt
  • 3 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 lang enkeltseng

Hus – comfort

  • Hageutsikt
  • 2 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 dobbeltsenger

Dobbeltrom – honeymoon, 1 kingsize-seng

  • Strandutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Luksus-alpehytte

  • Hageutsikt
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 kingsize-senger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Beach street, Bemugis place, Machangulo, Maputo, 1114

Transport

  • Maputo (MPM-Maputo internasjonale flyplass) – 42,1 km

Restauranter

  • Bemudis Sunset Deck
  • ‪Bemugis - ‬1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Bemugis Place

  • Du får et flott opphold i Machangulo hvis du velger Bemugis Place. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er ubetjent parkering og komplett frokost hver dag fra kl. 07.30 til kl. 11.00.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 9 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til når som helst
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 11.00
  • Griller
  • Privat matservering
  • Privat piknik

Ting å gjøre

  • Hvalsafari i nærheten

Tjenester

  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • Hage
  • Piknikområde
  • Utendørsbasseng
  • Ildsted
  • Område for utendørs underholdning
  • Hagemøbler
  • Gangvei til vannet

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg

Fasiliteter

  • Hage
  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Dusj
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord for bærbar PC

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og American Express

Også kjent som

Bemugis Place Lodge
Bemugis Place Machangulo
Bemugis Place Lodge Machangulo

Ofte stilte spørsmål

Har Bemugis Place basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Bemugis Place?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Bemugis Place parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Bemugis Place?

Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på Bemugis Place og i nærheten?

Bemugis Place tilbyr utendørsbasseng og piknikområde, i tillegg til hage.

Har Bemugis Place private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en hage.

Anmeldelser

Anmeldelser av Bemugis Place

8,0

Veldig bra

8,0

Renhold

8,0

Fasiliteter

10

Personale og service

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Slept without locking doors. Flexable check in and check out times. On site restaurant and breakfast was good value for money. Will be returning in the near future.