Privat vert

41 Buckingham road

Overnattingsstedets klasse: 2
Gjestehus i Doncaster

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Doncaster, bør du vurdere 41 Buckingham road. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Leilighet

  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom, 1 dobbeltseng

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom for 1 person

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
41 Buckingham Rd, Doncaster, England, DN2 5DD

Hva som finnes i nærheten

  • Doncaster veddeløpsbane - 11 min gange - 0.9 km
  • Doncaster Minster - 4 min kjøring - 1.6 km
  • Cast Theater - 5 min kjøring - 2.0 km
  • Doncaster Dome - 5 min kjøring - 2.4 km
  • Club Doncaster Sports Village - 7 min kjøring - 4.3 km

Transport

  • Doncaster (DSA-Sheffield) – 18 min. med bil
  • Bentley Station - 7 med bil
  • Kirk Sandall Station - 11 med bil
  • Doncaster Station - 29 min gange

Restauranter

  • ‪Whitby's Fish & Chip Restaurant - ‬11 min gange
  • ‪Costa Coffee - ‬13 min gange
  • ‪The Salutation - ‬20 min gange
  • ‪Red Tomato - ‬13 min gange
  • ‪Silks Restaurant -DRI - ‬14 min gange

Om dette overnattingsstedet

41 Buckingham road

  • Når du skal til Doncaster, bør du vurdere 41 Buckingham road. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 4 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 21.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, får en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelboksen. Boenheten har egen inngang
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Parkering på stedet kun tilgjengelig ved forespørsel
    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Gratis parkering innen 50 meter fra overnattingsstedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tepper på gulvet på rommet
  • Hardtregulv på rommet

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Oppvarming
  • Tøfler

Sov godt

  • Lydisolering

Selvpleie og baderom

  • Såpe
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Sen innsjekking mellom kl. 21.00 og midnatt tilbys mot et tillegg på 15 % av romprisen

Parkering

  • Gjester må kontakte overnattingssteder i forkant for å reservere parkering på stedet

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Langtidsleie er mulig.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express

Også kjent som

41 Buckingham road Doncaster
41 Buckingham road Guesthouse
41 Buckingham road Guesthouse Doncaster

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr 41 Buckingham road gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, 41 Buckingham road har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på 41 Buckingham road?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har 41 Buckingham road parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på 41 Buckingham road?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 21.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Finnes det et kasino på 41 Buckingham road?

Nei, dette gjestehuset har ikke kasino, men Mecca Bingo Rotherham (22 min. med bil) ligger i nærheten.

Hvordan er området 41 Buckingham road ligger i?

41 Buckingham road ligger bare 11 minutter til fots fra Doncaster veddeløpsbane og 13 minutter til fots fra Doncaster Royal Infirmary (sykehus).

Anmeldelser

Anmeldelser av 41 Buckingham road

7,6

Bra

7,6

Renhold

8,0

Fasiliteter

7,0

Personale og service

6,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Good
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

41 Buckingham rd

Ideal just for someware to crash at short notice or just passing through
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Strange share house arrangement

Strange share house kind of arrangement. When we arrived someone seemed to be cooking in the kitchen which was very cluttered. The towels were oversized hand towels we found in the wardrobe. There were a pair of thongs under the small desk and a tshirt in the draw. The bed was very soft.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit