Privat vert

İna Cunda Art Otel

Hotell i Ayvalik

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Ayvalik hvis du velger İna Cunda Art Otel. Noen av frynsegodene er wi-fi og ferdiglaget frokost hver dag fra kl. 09.00 til kl. 11.00.

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (2)

  • Daglig rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Økonomirom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 køyeseng (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Studiosuite – honeymoon

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Selamet Cd. No 22, Ayvalik, Cunda, 10405

Hva som finnes i nærheten

  • Ayvalık-øyenes naturpark - 1 min gange - 0.0 km
  • Cunda marina - 3 min gange - 0.3 km
  • Panaya kirkens ruiner - 3 min gange - 0.3 km
  • Kjærlighetsbakken - 5 min gange - 0.5 km
  • strand nær Mithatpaşa - 4 min kjøring - 3.4 km

Transport

  • Mytilene (MJT-Mytilene internasjonale flyplass) – 122 min. med bil
  • Balıkesir Koca Seyit lufthavn (EDO) – 46 min. med bil
  • Çanakkale (CKZ) – 165 min. med bil
  • Izmir (ADB-Adnan Menderes) – 151 min. med bil

Restauranter

  • ‪Ares Cafe - ‬8 min kjøring
  • ‪Uno Restaurant - ‬4 min gange
  • ‪Sayfiye Cunda - ‬5 min gange
  • ‪Deniz Yıldızı Restaurant - ‬8 min kjøring
  • ‪Sultan Ayvalık Tostu - ‬8 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

İna Cunda Art Otel

  • Du får et flott opphold i Ayvalik hvis du velger İna Cunda Art Otel. Noen av frynsegodene er wi-fi og ferdiglaget frokost hver dag fra kl. 09.00 til kl. 11.00.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 10 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 12.00
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering innen 200 meter fra overnattingsstedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Ferdiglaget frokost inkludert hver dag fra kl. 09.00 til kl. 11.00

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Romfasiliteter

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 21408

Også kjent som

İna Cunda Art Otel Hotel
İna Cunda Art Otel Ayvalik
İna Cunda Art Otel Hotel Ayvalik

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr İna Cunda Art Otel gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, İna Cunda Art Otel har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på İna Cunda Art Otel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har İna Cunda Art Otel parkering?

Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på İna Cunda Art Otel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 12.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området İna Cunda Art Otel ligger i?

İna Cunda Art Otel ligger bare 3 minutter til fots fra Cunda marina og 6 minutter til fots fra Kjærlighetsbakken.