Privat vert
Pang fan Rock & River Resort
Overnattingsstedets klasse: 3
Resort i Doi Saket
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Pang fan Rock & River Resort





Pang fan Rock & River Resort er et bra valg hvis du skal til Doi Saket. Noen av frynsegodene er ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00.
Anmeldelser
8,08,0 av 10 –
Veldig bra
Populære fasiliteter
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Aircondition
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Romservice
- Aircondition
- Resepsjon med begrensede åpningstider
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Privat bad
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Toalettartikler (inkludert)
- Hårføner
Den nåværende prisen er 1 290 kr
1 290 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom – executive, balkong, elveutsikt

Rom – executive, balkong, elveutsikt
- Elveutsikt
- 30 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
Åpne alle bildene av Executive Room With Balcony

Executive Room With Balcony
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
Executive Room with River View
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
Lignende overnattingssteder

Voraman Hut
Doi Saket
Voraman Hut
Doi Saket
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.6 av 10, Utmerket, 18 anmeldelser
8,6
Utmerket
18 anmeldelser
Prisen er 497 kr
497 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Pastela Doi Saket Villa & Spa
Doi Saket
Pastela Doi Saket Villa & Spa
Doi Saket
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Dagligstue
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Pangthara65 Chiang Mai
Doi Saket
Pangthara65 Chiang Mai
Doi Saket
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 1 617 kr
1 617 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Arb Pa Home And Cafe At Mae On
Mae On
Arb Pa Home And Cafe At Mae On
Mae On
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Horizon Village & Resort Chiangmai
Doi Saket
Horizon Village & Resort Chiangmai
Doi Saket
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 113 anmeldelser
8,6
Utmerket
113 anmeldelser
Prisen er 489 kr
489 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Monruamsuk Homestay Cafe And Bistro
Mae On
Monruamsuk Homestay Cafe And Bistro
Mae On
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
6.0 av 10, 2 anmeldelser
6,0
2 anmeldelser

Srida Resort Lanna & Cafe
Doi Saket
Srida Resort Lanna & Cafe
Doi Saket
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Restaurant
- Aircondition
6.0 av 10, 2 anmeldelser
6,0
2 anmeldelser
Prisen er 273 kr
273 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.

Baan Chai Thung
Doi Saket
Baan Chai Thung
Doi Saket
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.8 av 10, Suverent, 14 anmeldelser
9,8
Suverent
14 anmeldelser
Prisen er 375 kr
375 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Lannawild Chiang Mai
Mae On
Lannawild Chiang Mai
Mae On
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 1 598 kr
1 598 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Nelamit Chiang Mai
Mae On
Nelamit Chiang Mai
Mae On
- Frokost inkludert
- Delt kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
4.0 av 10, 2 anmeldelser
4,0
2 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

116 Village No. 5, Doi Saket, Chiang Mai, 50200
Hva som finnes i nærheten
- Doi Saket varme kilder - 19 min kjøring - 20.3 km
- Tweechol botaniske hage - 20 min kjøring - 21.0 km
- Chae Son - 25 min kjøring - 30.0 km
- Central Chiangmai - 49 min kjøring - 51.4 km
- Chiang Mai nattbasar - 55 min kjøring - 57.8 km
Transport
- Chiang Mai (CNX-Chiang Mai internasjonale flyplass) – 56 min. med bil
Restauranter
- เติมเต็มแอทพรฉำฉา - 7 min kjøring
- Atchara Cafe - 9 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Pang fan Rock & River Resort
- Pang fan Rock & River Resort er et bra valg hvis du skal til Doi Saket. Noen av frynsegodene er ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 10 enheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 06.00 til kl. 19.00
- Resepsjonen har begrensede åpningstider
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00
- Romservice på bestemte tidspunkter
Tjenester
- Resepsjon (begrensede åpningstider)
Tilgjengelighetstilpasninger
- Hardtregulv på rommet
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Tøfler
Fasiliteter
- Balkong
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Bidé
- Toalettartikler (inkludert)
- Hårføner
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Også kjent som
Pangfan Resort
Pang Fan Rock & River
Pang fan Rock & River Resort Resort
Pang fan Rock & River Resort Doi Saket
Pang fan Rock & River Resort Resort Doi Saket
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Pang fan Rock & River Resort?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Pang fan Rock & River Resort parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Pang fan Rock & River Resort?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Har Pang fan Rock & River Resort private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en balkong.