Hele leiligheten
Va Pensiero sul Lago Stunning View
Leilighet i Tronzano Lago Maggiore
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Va Pensiero sul Lago Stunning View





Du får et flott opphold i Tronzano Lago Maggiore hvis du velger Va Pensiero sul Lago Stunning View.
Anmeldelser
6,66,6 av 10 –
Bra
Hele leiligheten
1 soverom1 badPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (1)
Hovedfasiliteter (1)
- 3 leiligheter
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Apartment by Lake Maggiore With Mountain Views
Maccagno con Pino e Veddasca
Apartment by Lake Maggiore With Mountain Views
Maccagno con Pino e Veddasca
- Parkering inkludert
- Røykfritt

Casa Brighella Brissago With Lake View
Brissago
Casa Brighella Brissago With Lake View
Brissago
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Røykfritt
- Kjøleskap

Brissago Lakewiew by Mainka Properties
Brissago
Brissago Lakewiew by Mainka Properties
Brissago
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Tronzano Lago Maggiore, VA
Hva som finnes i nærheten
- strand nær Poggio - 4 min kjøring - 3.9 km
- Piazza Grande - 35 min kjøring - 29.6 km
- Luganosjøen - 38 min kjøring - 29.0 km
- LAC Lugano Arte e Cultura - 51 min kjøring - 46.1 km
- Campione casino - 61 min kjøring - 57.9 km
Transport
- Lugano (LUG-Agno) – 53 min. med bil
- Maccagno stasjon - 8 med bil
- Pino Tronzano stasjon - 9 min gange
- Tenero-Contra stasjon - 22 med bil
Restauranter
- Ristorante Sunshine Sushi Cannobio - 46 min kjøring
- Adana Kebab&Pizza - 28 min kjøring
- All You Can Eat Asia - 44 min kjøring
- Bar Sport - 46 min kjøring
- Gelateria Bar Lago - 45 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Va Pensiero sul Lago Stunning View
- Du får et flott opphold i Tronzano Lago Maggiore hvis du velger Va Pensiero sul Lago Stunning View.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 3 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Rullestolvennlig parkering på stedet
- En garasje er tilgjengelig på stedet
- Gateparkering tilgjengelig
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
- Rullestolvennlig parkering tilgjengelig
- Parkeringsalternativer på stedet inkluderer en garasje
- Gateparkering tilgjengelig
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Ingen heiser
- Rullestolvennlig parkering
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 3 rom
Vilkår og avgifter
Barn og ekstrasenger
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 012129-CNI-00004
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Va Pensiero Sul Lago Stunning
Va Pensiero sul Lago Stunning View Apartment
Va Pensiero sul Lago Stunning View Tronzano Lago Maggiore
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Va Pensiero sul Lago Stunning View gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Va Pensiero sul Lago Stunning View har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på Va Pensiero sul Lago Stunning View?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Va Pensiero sul Lago Stunning View parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Parkeringsmulighetene på stedet inkluderer en garasje.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Va Pensiero sul Lago Stunning View?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området Va Pensiero sul Lago Stunning View ligger i?
Va Pensiero sul Lago Stunning View ligger bare 9 minutter til fots fra Pino Tronzano stasjon.