Hele ferieboligen
GENYA Furano
Overnattingsstedets klasse: 3
Feriebolig i Nakafurano
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av GENYA Furano





Velger du denne ferieboligen, tar det 15 minutter å kjøre til Furano skiområde. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Overnattingsstedet har dessuten Flatskjerm-TV og tøfler.
Anmeldelser
9,09,0 av 10 –
Fantastisk
Hele ferieboligen
2 soveromPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- 2 feriebolig er røykfrie
- Aircondition
- Vask av klær på egenhånd
- Bagasjeoppbevaring
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- 2 soverom
- TV
- Klesvaskfasiliteter
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Shin Furano Prince Hotel
Furano
Shin Furano Prince Hotel
Furano
- Onsen
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 944 anmeldelser
8,4
Veldig bra
944 anmeldelser
Prisen er 1 183 kr
1 183 kr
23. sep.–24. sep.

Stay in Biei
Biei
Stay in Biei
Biei
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 19 anmeldelser
9,4
Suverent
19 anmeldelser
Prisen er 1 068 kr
1 068 kr
31. aug.–1. sep.

Fenix West
Furano
Fenix West
Furano
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.2 av 10, Fantastisk, 137 anmeldelser
9,2
Fantastisk
137 anmeldelser
Prisen er 1 295 kr
1 295 kr
31. aug.–1. sep.

Tsuru Apartments
Furano
Tsuru Apartments
Furano
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 51 anmeldelser
9,4
Suverent
51 anmeldelser
Prisen er 878 kr
878 kr
13. sep.–14. sep.

Akayane Lodge by H2 Life
Nakafurano
Akayane Lodge by H2 Life
Nakafurano
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 2 858 kr
2 858 kr
27. aug.–28. aug.

Hotel Edel Warme
Furano
Hotel Edel Warme
Furano
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.2 av 10, Veldig bra, 231 anmeldelser
8,2
Veldig bra
231 anmeldelser
Prisen er 859 kr
859 kr
16. sep.–17. sep.

Chalet Fuyuri
Furano
Chalet Fuyuri
Furano
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 103 anmeldelser
9,6
Suverent
103 anmeldelser
Prisen er 1 274 kr
1 274 kr
23. sep.–24. sep.

Kamihoroso
Kamifurano
Kamihoroso
Kamifurano
- Onsen
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 50 anmeldelser
8,8
Utmerket
50 anmeldelser
Prisen er 1 320 kr
1 320 kr
25. aug.–26. aug.

Petit Hotel Blanc Fleur
Nakafurano
Petit Hotel Blanc Fleur
Nakafurano
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.2 av 10, Fantastisk, 75 anmeldelser
9,2
Fantastisk
75 anmeldelser
Prisen er 857 kr
857 kr
1. sep.–2. sep.

Randor Hotel Sapporo Heritage
Sapporo bysentrum
Randor Hotel Sapporo Heritage
Sapporo bysentrum
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 130 anmeldelser
9,4
Suverent
130 anmeldelser
Prisen er 797 kr
797 kr
13. sep.–14. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Nishi-1 Sen-Kita 15 Go, Nakafurano, Hokkaido, 071-0705
Hva som finnes i nærheten
- Tomita gård - 9 min gange - 0.8 km
- Campana Rokkatei - 11 min kjøring - 11.4 km
- Furano-helligdommen - 12 min kjøring - 12.1 km
- Furano skiområde - 14 min kjøring - 14.5 km
- Ningle Terrasse - 20 min kjøring - 18.3 km
Transport
- Asahikawa (AKJ) – 45 min. med bil
- Nishinaka stasjon - 25 min gange
Restauranter
- アルブの舎 - 4 min gange
- Herb Garden Furano - 7 min kjøring
- 回転寿司 トピカル - 10 min kjøring
- 富川製麺所 - 10 min kjøring
- ぷちぷちバーガー - 10 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
GENYA Furano
- Velger du denne ferieboligen, tar det 15 minutter å kjøre til Furano skiområde. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Overnattingsstedet har dessuten Flatskjerm-TV og tøfler.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
- Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter) inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet
Mat og drikke
- Vannkoker
Soverom
- 2 soverom
Bad
- Tøfler
- Bidé
Underholdning
- Flatskjerm-TV
Klesvask
- Vaskemaskin
- Muligheter for klesvask
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Ingen heiser
- Godt opplyst inngangssti
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Bagasjeoppbevaring
- Virtuell resepsjon
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 2 rom
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, basert på prisen for rommet. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
GENYA Furano Nakafurano
GENYA Furano Private vacation home
GENYA Furano Private vacation home Nakafurano
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr GENYA Furano gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, GENYA Furano har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området GENYA Furano ligger i?
GENYA Furano ligger bare 7 minutter til fots fra Tomita gård.