Feriebolig

Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio

Overnattingsstedets klasse: 2
Feriebolig i gåavstand fra San Miguel Arcángel kirke

Velg datoer for å se priser

Fra Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio tar det 15 minutter å kjøre til San Miguel Arcángel kirke og La Gruta spa.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Hele ferieboligen

5 soverom5 badPlass til 12 personer

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Dagligstue

Hovedfasiliteter (2)

  • 10 feriebolig
  • Hage

Føl deg som hjemme (4)

  • 5 soverom
  • Privat bad
  • Stue
  • Hage

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Quebrada 18 Zona Centro 37700 San, Miguel de Allende Gto. Mexico, San Miguel de Allende, GTO, 37700

Hva som finnes i nærheten

  • San Miguel de Allende offentlige bibliotek - 5 min gange - 0.5 km
  • Bellas Artes-skolen - 5 min gange - 0.5 km
  • San Miguel de Allende historiske museum - 7 min gange - 0.6 km
  • Allende-hagen - 7 min gange - 0.6 km
  • San Miguel Arcángel kirke - 9 min gange - 0.8 km

Transport

  • Querétaro, Querétaro (QRO-Querétaro int.) – 86 min. med bil

Restauranter

  • ‪B'ani Terraza - ‬4 min gange
  • ‪Garufa - ‬4 min gange
  • ‪Bocaciega - ‬1 min gange
  • ‪Tres Marías Terraza Bar - ‬4 min gange
  • ‪Cent'anni San Miguel - ‬4 min gange

Om dette overnattingsstedet

Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio

  • Fra Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio tar det 15 minutter å kjøre til San Miguel Arcángel kirke og La Gruta spa.

Overblikk

DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 25 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 25
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gateparkering tilgjengelig

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Gateparkering tilgjengelig

Boarealer

  • Separat stue

Underholdning

  • stereoanlegg

Utendørsområder

  • Hage

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat
  • Førstehjelpsskrin

Generelt

  • 10 rom

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre samlinger på stedet.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat og førstehjelpsskrin på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio?

Ja, kjæledyr er velkomne.

Har Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio parkering?

Nei, dessverre, men det er gateparkering tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio og i nærheten?

Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio tilbyr hage.

Hvordan er området Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio ligger i?

Colorful Lively Centro Gem 5BR Rooftop Patio ligger bare 7 minutter til fots fra San Miguel Arcángel kirke og 6 minutter til fots fra San Miguel de Allende offentlige bibliotek.