Hele leiligheten
Ferienwohnung, Gromitz
Leilighet med familievennlig profil i Groemitz og med kjøkken
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Ferienwohnung, Gromitz





Du får et flott opphold i Groemitz hvis du velger denne leiligheten. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.
Anmeldelser
9,69,6 av 10 –
Suverent
Hele leiligheten
2 soverom3 badPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Barnevennlige aktiviteter
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Nær stranden
- Terrasse
- Hage
- Spillrom
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 2 soverom
- Kjøkken
- Hage
- Terrasse
- Spillrom
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

aja Groemitz
Groemitz
aja Groemitz
Groemitz
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
8.2 av 10, Veldig bra, 1 002 anmeldelser
8,2
Veldig bra
1 002 anmeldelser

Arborea Marina Resort Neustadt
Neustadt in Holstein
Arborea Marina Resort Neustadt
Neustadt in Holstein
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
9.2 av 10, Fantastisk, 268 anmeldelser
9,2
Fantastisk
268 anmeldelser

PLAZA Premium Timmendorfer Strand
Timmendorfer Strand
PLAZA Premium Timmendorfer Strand
Timmendorfer Strand
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
8.0 av 10, Veldig bra, 1 014 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 014 anmeldelser

Ostseeresidenz Cammann
Groemitz
Ostseeresidenz Cammann
Groemitz
- Frokost inkludert
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Bar
9.6 av 10, Suverent, 46 anmeldelser
9,6
Suverent
46 anmeldelser

Carat Hotel Grömitz
Groemitz
Carat Hotel Grömitz
Groemitz
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
8.4 av 10, Veldig bra, 494 anmeldelser
8,4
Veldig bra
494 anmeldelser

Lieblingsplatz Hotel Surf Rescue Club
Groemitz
Lieblingsplatz Hotel Surf Rescue Club
Groemitz
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 71 anmeldelser
8,6
Utmerket
71 anmeldelser

HofHotel Krähenberg
Groemitz
HofHotel Krähenberg
Groemitz
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 87 anmeldelser
9,2
Fantastisk
87 anmeldelser

Hotel Seebrise Grömitz
Groemitz
Hotel Seebrise Grömitz
Groemitz
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse

Hotel Villa Undine
Groemitz
Hotel Villa Undine
Groemitz
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Røykfritt
9.2 av 10, Fantastisk, 62 anmeldelser
9,2
Fantastisk
62 anmeldelser

Lieblingsplatz Hotel Wannerhus
Groemitz
Lieblingsplatz Hotel Wannerhus
Groemitz
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
7.6 av 10, Bra, 49 anmeldelser
7,6
Bra
49 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Groemitz, Schleswig-Holstein
Hva som finnes i nærheten
- Zoo Arche Noah - 6 min gange - 0.5 km
- Strand Grömitz - 9 min gange - 0.8 km
- Grömitz Seebrücke - 15 min gange - 1.3 km
- Grömitzer Welle - 16 min gange - 1.4 km
- Strand Lenste - 16 min gange - 1.4 km
Transport
- Lübeck (LBC) – 55 min. med bil
- Hamburg flyplass (HAM) – 110 min. med bil
- Hamburg Finkenwerder lufthavn (XFW) – 128 min. med bil
- Lensahn stasjon - 16 med bil
- Neustadt (Holst) stasjon - 21 med bil
- Pönitz (Holstein) stasjon - 22 med bil
Restauranter
- Die Fischkiste - 13 min kjøring
- Backside Coffee - 7 min gange
- Portofino - 4 min kjøring
- Café Anna - 13 min kjøring
- Pizzeria - La Forchetta - 13 min gange
Om dette overnattingsstedet
Ferienwohnung, Gromitz
- Du får et flott opphold i Groemitz hvis du velger denne leiligheten. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 1 leilighet
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
P åkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
- Nær stranden
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Familievennlig
- Høy barnestol
Kjøkken
- Brødrister
- Vannkoker
Soverom
- 2 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 3 bad
- Håndklær
Underholdning
- spillrom
- spill
Utendørsområder
- Terrasse
- Hage
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Aktiviteter
- Fisking i nærheten
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 2.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 4.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Ferienwohnung in Gromitz
Ferienwohnung in Groemitz Groemitz
Ferienwohnung in Groemitz Apartment
Ferienwohnung in Groemitz Apartment Groemitz
Ferienwohnung in Groemitz formerly TUI Ferienhaus
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Ferienwohnung, Gromitz gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Ferienwohnung, Gromitz har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne leiligheten parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Ferienwohnung, Gromitz og i nærheten?
I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel fisking. Benytt deg av fasilitetene som for eksempel spillerom og hage.
Har Ferienwohnung, Gromitz et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med brødrister.
Hvordan er området Ferienwohnung, Gromitz ligger i?
Ferienwohnung, Gromitz ligger bare 7 minutter til fots fra Strand Grömitz og 15 minutter til fots fra Grömitz Seebrücke.