Leilighetshotell
Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms
Overnattingsstedets klasse: 2
Leilighetshotell med praktisk avstand til Old Trafford
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms





Fra Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms tar det bare 5 minutter å kjøre til Old Trafford og Salford Quays. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Deansgate og Universitetet i Manchester. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 5 minutter å gå til Langworthy Tram Stop og 9 minutter å gå til Anchorage Tram Stop.
Anmeldelser
8,08,0 av 10 –
Veldig bra
Leilighetshotell
1 soverom1 badPlass til 2 personer
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
Hovedfasiliteter (1)
Hovedfasiliteter (1)
- 2 leiligheter
Den nåværende prisen er 1 561 kr
1 561 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

ibis budget Manchester Salford Quays
Salford
ibis budget Manchester Salford Quays
Salford
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
7.6 av 10, Bra, 1 010 anmeldelser
7,6
Bra
1 010 anmeldelser
Prisen er 459 kr
459 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Copthorne Hotel Manchester Salford Quays
Salford
Copthorne Hotel Manchester Salford Quays
Salford
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Treningsrom
8.0 av 10, Veldig bra, 1 214 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 214 anmeldelser
Prisen er 711 kr
711 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Premier Inn Manchester Salford Media City
Salford
Premier Inn Manchester Salford Media City
Salford
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
9.0 av 10, Fantastisk, 13 anmeldelser
9,0
Fantastisk
13 anmeldelser
Prisen er 661 kr
661 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

AC Hotel by Marriott, Manchester Salford Quays
Salford
AC Hotel by Marriott, Manchester Salford Quays
Salford
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 1 000 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 000 anmeldelser
Prisen er 884 kr
884 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Holiday Inn Express Manchester - Trafford City by IHG
Trafford Park
Holiday Inn Express Manchester - Trafford City by IHG
Trafford Park
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 1 002 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 002 anmeldelser
Prisen er 826 kr
826 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Holiday Inn Express Manchester - Salford Quays by IHG
Salford
Holiday Inn Express Manchester - Salford Quays by IHG
Salford
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 1 000 anmeldelser
8,4
Veldig bra
1 000 anmeldelser
Prisen er 750 kr
750 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Premier Inn Manchester Salford Quays
Salford
Premier Inn Manchester Salford Quays
Salford
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
8.6 av 10, Utmerket, 20 anmeldelser
8,6
Utmerket
20 anmeldelser
Prisen er 661 kr
661 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Quay Apartments
Salford
Quay Apartments
Salford
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
7.6 av 10, Bra, 148 anmeldelser
7,6
Bra
148 anmeldelser
Prisen er 1 141 kr
1 141 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Holiday Inn Manchester-Media City UK by IHG
Salford
Holiday Inn Manchester-Media City UK by IHG
Salford
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.2 av 10, Fantastisk, 1 008 anmeldelser
9,2
Fantastisk
1 008 anmeldelser
Prisen er 941 kr
941 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

The Ainscow Hotel
Salford
The Ainscow Hotel
Salford
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Bar
- Vaskeritjenester
8.2 av 10, Veldig bra, 1 006 anmeldelser
8,2
Veldig bra
1 006 anmeldelser
Prisen er 558 kr
558 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

145 Eccles New Road, Salford, England, M5 4QQ
Hva som finnes i nærheten
- Salford Quays - 7 min gange - 0.7 km
- MediaCityUK - 18 min gange - 1.5 km
- University of Salford - 18 min gange - 1.5 km
- The Lowry kunst- og underholdningssenter - 19 min gange - 1.6 km
- The Quays - 19 min gange - 1.6 km
Transport
- Manchester lufthavn (MAN) – 21 min. med bil
- Liverpool (LPL-John Lennon) – 44 min. med bil
- Manchester Deansgate Station - 3 med bil
- Manchester Eccles Station - 4 med bil
- Manchester Salford Crescent Station - 18 min gange
- Langworthy Tram Stop – 5 min. gange
- Anchorage Tram Stop – 9 min. gange
- Broadway Tram Stop – 12 min. gange
Restauranter
- The Old Fire Station Bakery & Brewery - 3 min kjøring
- McDonald's - 2 min kjøring
- McDonald's - 15 min gange
- Atmosphere Kitchen - 4 min kjøring
- Costa Coffee - 4 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms
- Fra Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms tar det bare 5 minutter å kjøre til Old Trafford og Salford Quays. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Deansgate og Universitetet i Manchester. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 5 minutter å gå til Langworthy Tram Stop og 9 minutter å gå til Anchorage Tram Stop.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 2 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 16.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Overnattingsstedets fasiliteter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 2 rom
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
City Media City By Pillo
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms?
Ja, kjæledyr er velkomne.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms?
Innsjekking er mulig fra kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms ligger i?
Apartment Close to City Centre and Media City By Pillo Rooms ligger bare 5 minutter til fots fra Langworthy Tram Stop og 9 minutter til fots fra Salford Quays.