ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med døgnåpent treningssenter i Indianapolis

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Indianapolis, bør du vurdere ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex. Gjestene kan benytte seg av et døgnåpent treningssenter for å få litt mosjon, og wi-fi og ubetjent parkering er noen andre frynsegoder.

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Treningsrom
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (5)

  • Ukentlig rengjøring
  • Døgnåpent treningssenter
  • Salgsautomat
  • Vask av klær på egenhånd
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Badekar eller dusj
  • Klimaanlegg på rommet
  • Digital-TV
Den nåværende prisen er 871 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 11 av 11 rom

Suite, 2 queensize-senger, ikke-røyk

7,6 av 10
Bra
(18 anmeldelser)
  • 29 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Suite, 1 queensize-seng, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(15 anmeldelser)
  • 29 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite, 2 queensize-senger, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk (Bathtub W/grab Bars)

  • 29 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Suite, 1 queensize-seng, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk (Bathtub W/grab Bars)

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 29 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite, 1 queensize-seng, ikke-røyk (Dishwasher)

  • 29 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite, 2 queensize-senger, ikke-røyk (Dishwasher)

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 29 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Suite, 1 queensize-seng, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk (Dishwasher, Bathtub W/grab Bars)

  • 29 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite, 2 queensize-senger, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk (Dishwasher, Bathtub W/grab Bars)

  • 29 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

2 Queen Beds, Suite, Non-Smoking

  • 12 m²
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

2 Queen Beds, Suite, Dishwasher, Non-Smoking

  • 6 m²
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 8 personer
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
5831 ALTA LAKE DRIVE, Indianapolis, IN, 46241

Hva som finnes i nærheten

  • Sodalis Nature Park - 5 min kjøring - 9.0 km
  • Griffin Woods - 5 min kjøring - 6.9 km
  • Hummel Park - 7 min kjøring - 11.7 km
  • The Shops at Perry Crossing - 8 min kjøring - 6.9 km
  • Capitol Sports Center - 11 min kjøring - 8.0 km

Transport

  • Indianapolis internasjonale flyplass (IND) – 9 min. med bil
  • Indianapolis Station - 19 med bil

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬6 min kjøring
  • ‪Chick-fil-A - ‬10 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬10 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬7 min kjøring
  • ‪KFC - ‬11 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex

  • Når du skal til Indianapolis, bør du vurdere ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex. Gjestene kan benytte seg av et døgnåpent treningssenter for å få litt mosjon, og wi-fi og ubetjent parkering er noen andre frynsegoder.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 124 rom
    • Består av 4 etasjer
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 21.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Det kreves at gjester laster ned overnattingsstedets connect-mobilapp før innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21
DONE

Barn

    • Barn kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng)
    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 2, opptil 34 kg per dyr)*
    • Servicedyr er velkomne
    • Med visse forbehold*
    • Kjæredyr må holdes under oppsyn
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Reise med barn

  • Overnatting for barn er inkludert (se mer informasjon)

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • 1 bygning
  • Bygget i 2024
  • Døgnåpent treningssenter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Skilt med punktskrift
  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 102
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Visuelle alarmer i gangene
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen
  • Dørhåndtak
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang
  • Terskelfrie gulv på rommet
  • Hardtregulv i fellesområder

Romfasiliteter

Underholdning

  • 55 tommers Flatskjerm-TV
  • Digitale kanaler

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Badekar eller dusj
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
  • Telefon

Mat og drikke

  • Kjøleskap/fryseboks i full størrelse
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkken
  • Kokeplate

Mer

  • Ukentlig rengjøring
  • Mobilnøkler

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50 USD per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

ECHO Suites Extended Stay by Wyndham
ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Opening Jan 2025

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex?

Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 2 og en vektgrense på 34 kg per dyr. Det koster USD 50 per kjæledyr per dag. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Har ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex og i nærheten?

Hold formen ved like på det døgnåpne treningssenteret.

Har ECHO Suites Extended Stay by Wyndham Indianapolis AmeriPlex rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med kjøleskap og mikrobølgeovn.