Hele ferieboligen
Family Affair
Overnattingsstedets klasse: 4
Feriebolig med kjøkken og terrasse i Santa Rosa Beach
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Family Affair





Velger du denne ferieboligen, tar det 15 minutter å kjøre til Santa Rosa Beach og Sandestin Golf Resort - Raven, Burnt Pine, Baytowne, The Links. Alle disse ferieboligene har kjøkken samt møblerte terrasser og Flatskjerm-TV.
Hele ferieboligen
4 soverom2 badPlass til 8 personer
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Dagligstue
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Nær stranden
- Tilgang til utendørsbasseng
- Aircondition
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 4 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- Eget spiseområde
- Separat sitteområde
- Hage
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Steps From the Beach! Private Beach Home! Sleeps 10!
Santa Rosa Beach
Steps From the Beach! Private Beach Home! Sleeps 10!
Santa Rosa Beach
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Aircondition
- Dagligstue
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

3br/2.5ba, Sleeps 8, Private Beach Access!
Santa Rosa Beach
3br/2.5ba, Sleeps 8, Private Beach Access!
Santa Rosa Beach
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
10
Suverent
3 anmeldelser

30A Endless Summer by Avantstay 1 Block to Beach Pool + Tennis
Gulf Place
30A Endless Summer by Avantstay 1 Block to Beach Pool + Tennis
Gulf Place
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Landing Furnished Apartments Near Point Washington State Forest
Santa Rosa Beach
Landing Furnished Apartments Near Point Washington State Forest
Santa Rosa Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard
Santa Rosa Beach
Coastal Soul 393 by Avantstay Near Boat Ramp & Bay, Private Yard
Santa Rosa Beach
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 2 anmeldelser
9,0
Fantastisk
2 anmeldelser

3BR Home in Seagrove Beach + Free Tickets: Bikes, Dolphin Cruise & More!
Seagrove Beach
3BR Home in Seagrove Beach + Free Tickets: Bikes, Dolphin Cruise & More!
Seagrove Beach
- Kjøkken
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Beach Cottage w/ Backyard Oasis - Quiet Neighborhood in BMB
Blue Mountain Beach
Beach Cottage w/ Backyard Oasis - Quiet Neighborhood in BMB
Blue Mountain Beach
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser

Modern + New Construction & Gulf Views; 3 Pools & Steps to Beach
Gulf Place
Modern + New Construction & Gulf Views; 3 Pools & Steps to Beach
Gulf Place
- Kjøkken
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.8 av 10, Utmerket, 3 anmeldelser
8,8
Utmerket
3 anmeldelser
Prisen er 4 112 kr
4 112 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

View From The Top by Southern Vacation Rentals
Dune Allen Beach
View From The Top by Southern Vacation Rentals
Dune Allen Beach
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Wood Beach Retreat by Southern Vacation Rentals
Seagrove Beach
Wood Beach Retreat by Southern Vacation Rentals
Seagrove Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

33 Spoonbill Road, Santa Rosa Beach, FL, 32459
Hva som finnes i nærheten
- Santa Rosa Beach - 8 min kjøring - 7.4 km
- South Walton Beaches - 8 min kjøring - 7.4 km
- South Walton Visitor Center - 8 min kjøring - 9.0 km
- Topsail Beach State Preserve - 8 min kjøring - 9.4 km
- 30A Bike Trail - 9 min kjøring - 9.4 km
Transport
- Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches internasjonale flyplass) – 55 min. med bil
- Fort Walton Beach, Forida (VPS - Northwest Florida Regional Airport) – 56 min. med bil
Restauranter
- Burger King - 6 min kjøring
- McDonald's - 8 min kjøring
- Shunk Gulley Oyster Bar - 9 min kjøring
- Stinky's Fish Camp - 12 min kjøring
- The Bay - 8 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Family Affair
- Velger du denne ferieboligen, tar det 15 minutter å kjøre til Santa Rosa Beach og Sandestin Golf Resort - Raven, Burnt Pine, Baytowne, The Links. Alle disse ferieboligene har kjøkken samt møblerte terrasser og Flatskjerm-TV.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 16.00
- Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 10.00
- Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 48 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Barn
- Barn kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng)
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 2, opptil 9 kg per dyr)*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Begrenset parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
- Ikke tillatt med utdrikningslag
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
- Nær stranden
Basseng/spa
- Tilgang til utendørsbasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Begrenset parkering på stedet
Familievennlig
- Overnatting for barn er inkludert (se mer informasjon)
Kjøkken
- Kjøleskap
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
- Kaffetrakter/tekoker
Soverom
- 4 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 2 bad
- Badekar eller dusj
- Sjampo
- Toalettpapir
- Håndklær
- Toalettartikler (inkludert)
- Såpe
Boarealer
- Spiseområde
- Sitteområde
Underholdning
- 42-tommers flatskjerm-TV med digital-TV-kanaler
Utendørsområder
- Møblert terrasse
- Privat hage
- Hagemøbler
- Ildsted
Arbeidsområder
- Skrivebord for bærbar PC
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
- USD 150 per kjæledyr per opphold
- Maksimalt 2 (opptil 9 kg per kjæledyr)
- Det er kun tillatt med hunder
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Ingen heis (alt på én etasje)
- Røykfritt hotell
Aktiviteter
- Utendørs basseng i nærheten
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
- Brannslukningsapparat
Generelt
- Individuelt dekorert
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 150 USD per kjæledyr per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover og Diners Club
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Family Affair Santa Rosa Beach
Family Affair Private vacation home
Family Affair Private vacation home Santa Rosa Beach
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Family Affair gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Family Affair har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 2 og en vektgrense på 9 kg per dyr. Det koster USD 150 per kjæledyr per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekking er mulig fra kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.
Hva kan man gjøre på Family Affair og i nærheten?
Family Affair tilbyr tilgang til utendørsbasseng i nærheten.
Har Family Affair et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.
Har Family Affair private områder utendørs?
Ja, dette overnattingsstedet har en møblert terrasse og en hage.