Daoxiangcun Hotel, Urumqi
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Miquan
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Daoxiangcun Hotel, Urumqi





Daoxiangcun Hotel, Urumqi er et bra valg hvis du skal til Miquan.
Populære fasiliteter
- Parkering tilgjengelig
- Ladestasjon for el-kjøretøy
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Ubetjent parkering (mot et tillegg)
- Bagasjeoppbevaring
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Standard Room

Standard Room
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Triple Room

Triple Room
- Plass til 3 personer
- 3 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Double Room

Double Room
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hilton Garden Inn Urumqi Exhibition Center
Shuimogou-distriktet
Hilton Garden Inn Urumqi Exhibition Center
Shuimogou-distriktet
- Wi-fi inkludert
Prisen er 682 kr
682 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Hilton Garden Inn Urumqi Railway Station
Ürümqi sentrum
Hilton Garden Inn Urumqi Railway Station
Ürümqi sentrum
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
- Treningsrom
7.6 av 10, Bra, 5 anmeldelser
7,6
Bra
5 anmeldelser
Prisen er 827 kr
827 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Hilton Urumqi
Midong-distriktet
Hilton Urumqi
Midong-distriktet
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 50 anmeldelser
8,4
Veldig bra
50 anmeldelser
Prisen er 1 313 kr
1 313 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Hilton Garden Inn Urumqi Beijing South Road
Xinshi-distriktet
Hilton Garden Inn Urumqi Beijing South Road
Xinshi-distriktet
Prisen er 739 kr
739 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Conrad Urumqi
Ürümqi sentrum
Conrad Urumqi
Ürümqi sentrum
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
9.2 av 10, Fantastisk, 37 anmeldelser
9,2
Fantastisk
37 anmeldelser
Prisen er 2 306 kr
2 306 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Hilton Garden Inn Urumqi Railway Station
Saybagh-distriktet
Hilton Garden Inn Urumqi Railway Station
Saybagh-distriktet
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Treningsrom
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

No. 212, Gumudi Middle Road, Urumqi, Xinjiang, 830000
Hva som finnes i nærheten
- Xinjiang internasjonale konferanse- og utstillingssenter - 13 min kjøring - 12.3 km
- Xinjiang Folkets Hall - 16 min kjøring - 18.7 km
- Xinjiang Uygur Autonomous Region Museum - 18 min kjøring - 20.9 km
- Hongshan-parken - 18 min kjøring - 22.4 km
- Xinjiang International Grand Bazaar - 22 min kjøring - 26.1 km
Transport
- Urumqi (URC-Diwopu internasjonale flyplass) – 30 min. med bil
- Ürümqi South jernbanestasjon - 21 med bil
- Ürümqi jernbanestasjon - 36 med bil
Om dette overnattingsstedet
Daoxiangcun Hotel, Urumqi
- Daoxiangcun Hotel, Urumqi er et bra valg hvis du skal til Miquan.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 26 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 14.00
- Utsjekking kl. 06.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Parkering
- Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)
- Ladestasjon for elektrisk kj øretøy på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Bagasjeoppbevaring
Fasiliteter
- Bygget i 2005
Vilkår og avgifter
Parkering
- Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling
Regler
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Union Pay
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Alipay og WeChat Pay.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Overnattingsstedsklasse
Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.
Også kjent som
Daoxiangcun Hotel, Urumqi Hotel
Daoxiangcun Hotel, Urumqi Urumqi
Daoxiangcun Hotel, Urumqi Hotel Urumqi
Ofte stilte spørsmål
Har Daoxiangcun Hotel, Urumqi parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).
Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Daoxiangcun Hotel, Urumqi?
Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 06.00.