Hele ferieboligen
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna
Overnattingsstedets klasse: 2
Villa med utendørs basseng i Rawai
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Open-space Design 4BR Pool Villa Luna





Velger du denne villaen, er du 7,2 km fra Kata-stranden og 8,3 km fra Karon strand. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Overnattingsstedet har dessuten en terrasse.
Hele ferieboligen
4 soveromPlass til 8 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Utendørsbasseng
- Terrasse
- Concierge-tjenester
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- 4 soverom
- Terrasse
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Green Garden Villa Hotel
Rawai
Green Garden Villa Hotel
Rawai
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 873 kr
873 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.

Design 2BR Villa Indra with Oxygen Pool
Rawai
Design 2BR Villa Indra with Oxygen Pool
Rawai
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
7.0 av 10, Bra, 4 anmeldelser
7,0
Bra
4 anmeldelser

Two Storey Villa Kael in KA Villas Rawai
Rawai
Two Storey Villa Kael in KA Villas Rawai
Rawai
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Boutique Balinese 3BR Pool Villa Martin
Rawai
Boutique Balinese 3BR Pool Villa Martin
Rawai
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
6.0 av 10, 4 anmeldelser
6,0
4 anmeldelser

Ya Nui Beach Villas
Rawai
Ya Nui Beach Villas
Rawai
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
9.2 av 10, Fantastisk, 11 anmeldelser
9,2
Fantastisk
11 anmeldelser
Prisen er 1 554 kr
1 554 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.

Exquisite Thai Balinese Pool Villa Mika
Rawai
Exquisite Thai Balinese Pool Villa Mika
Rawai
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
9.6 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
9,6
Suverent
4 anmeldelser

Nariya Bayfront Phuket
Rawai
Nariya Bayfront Phuket
Rawai
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 4 anmeldelser
8,6
Utmerket
4 anmeldelser
Prisen er 517 kr
517 kr
inkludert skatter og avgifter
12. sep.–13. sep.

Villa Tanya at Platinum
Rawai
Villa Tanya at Platinum
Rawai
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse

Amazing 5BR Seaview Private Pool Villa by Intira Villas
Rawai
Amazing 5BR Seaview Private Pool Villa by Intira Villas
Rawai
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester

Modern 4BR Pool Villa Virginie Naiharn
Rawai
Modern 4BR Pool Villa Virginie Naiharn
Rawai
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

40/27 Soi King Madsayid, Rawai, Chang Wat Phuket, 83100
Hva som finnes i nærheten
- Chalong fiskeripark - 14 min gange - 1.2 km
- Tesco Lotus i Park Rawai - 16 min gange - 1.3 km
- Chalong havn - 17 min gange - 1.5 km
- Chalong-stranden - 17 min gange - 1.5 km
- Chalong molo - 7 min kjøring - 4.2 km
Transport
- Phuket (HKT - Phuket int.) – 66 min. med bil
Restauranter
- Raga Cafe - 14 min gange
- Fresca Kitchen & Deli - 5 min kjøring
- Stay Green - 5 min kjøring
- Lay Cafe - 15 min gange
- Sala Mexicali - 16 min gange
Om dette overnattingsstedet
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna
- Velger du denne villaen, er du 7,2 km fra Kata-stranden og 8,3 km fra Karon strand. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Overnattingsstedet har dessuten en terrasse.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.30
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering under tak på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder (bøter pålegges)
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 50+ mbps inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering (inkludert) under tak på stedet
Soverom
- 4 soverom
- Medfølgende sengetøy
Utendørsområder
- Terrasse
- Hagemøbler
Klesvask
- Vaskemaskin
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykeområder (bøter pålegges)
Tjenester og bekvemmeligheter
- Concierge-tjenester
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Strømgebyr: THB 8 per kilowattime per opphold
- Et forbruksbasert strømgebyr må betales for bruk per kWh
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Open space Design 4BR Pool Villa Luna
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna Villa
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna Rawai
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna Villa Rawai
Ofte stilte spørsmål
Har denne villaen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne villaen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Open-space Design 4BR Pool Villa Luna og i nærheten?
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna tilbyr utendørsbasseng.
Hvordan er området Open-space Design 4BR Pool Villa Luna ligger i?
Open-space Design 4BR Pool Villa Luna ligger bare 17 minutter til fots fra Chalong havn og 16 minutter til fots fra Chalong-stranden.