Saai Retreat Home

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Nagercoil

Velg datoer for å se priser

Saai Retreat Home er et bra valg hvis du skal til Nagercoil. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (9)

  • Daglig rengjøring
  • Nær stranden
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Vanndispenser
  • Flerspråklig personale
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig

Føl deg som hjemme (6)

  • Ekstrasenger
  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • Daglig rengjøring
  • Luksussengetøy
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 222 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Dobbeltrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom – executive

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Studio – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Tremannsrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Rom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No 225 11 Pothaiyadi North Thamaraikulam, Agasteeswaram Kanyakumari, Nagercoil, Tamil Nadu, 629701

Hva som finnes i nærheten

  • Kanyakumari Lighthouse - 14 min kjøring - 10.7 km
  • Kumari Amman-tempelet - 14 min kjøring - 10.7 km
  • Bhagavathy Amman Temple - 14 min kjøring - 10.7 km
  • Gandhi Mandapam - 14 min kjøring - 10.7 km
  • Kanyakumari-stranden - 15 min kjøring - 10.3 km

Transport

  • Thiruvananthapuram (TRV-Trivandrum internasjonale flyplass) – 141 min. med bil
  • Suchindram stasjon - 10 med bil
  • Nagercoil Junction stasjon - 17 med bil
  • Virani Alur Station - 20 med bil

Restauranter

  • ‪The Curry Restaurant - ‬13 min kjøring
  • ‪King's Chic - ‬11 min kjøring
  • ‪The Garden Cafe - ‬11 min kjøring
  • ‪Hotel Annapoorna - ‬14 min kjøring
  • ‪Prabhu Hotel - ‬11 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Saai Retreat Home

  • Saai Retreat Home er et bra valg hvis du skal til Nagercoil. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 99 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Kredittkortet som ble brukt til å bestille oppholdet, må fremvises av kortinnehaveren ved innsjekking sammen med legitimasjon med bilde, og eventuelle andre løsninger må avtales med overnattingsstedet før ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Det er ikke sikkert at frokost er inkludert for barn
    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet
    • Rullestolvennlig parkering og parkering for kassebil på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Romservice på bestemte tidspunkter
  • Vanndispenser

Ting å gjøre

  • Nær stranden
  • Fjellklatring i nærheten

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring
  • Flerspråklig personale

Fasiliteter

  • Noen LED-lys
  • Oppbevaringsskap

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • 2 tilgjengelighetstilpasset parkering på stedet
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering for større biler
  • Godt opplyst inngangssti
  • 2 trapper for adkomst til overnattingsstedet

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Takvifte
  • Vindusgitter

Sov godt

  • Sengetøy av topp kvalitet
  • Select Comfort-madrass
  • Ekstraseng (mot et tillegg)

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
  • Telefon

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • LED-lyspærer

Vilkår og avgifter

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 560 INR per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet.
Dette overnattingsstedet godtar debetkort, mobil og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Google Pay, Paytm og PhonePe.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Saai Retreat Home Hotel
Saai Retreat Home Nagercoil
Saai Retreat Home Hotel Nagercoil

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Saai Retreat Home gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Saai Retreat Home har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Saai Retreat Home?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Saai Retreat Home parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Saai Retreat Home?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Saai Retreat Home og i nærheten?

I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel fjellklatring.

Anmeldelser

Anmeldelser av Saai Retreat Home

9,0

Fantastisk

10

Renhold

10

Fasiliteter

9,0

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Manager is so good behavior and he did good service to us .thanks . and room are so nice i will be back again..location is good From Mahendra adajania
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It was quiet clean room and restrooms as well. We enjoyed all our families members at this beautiful property during our stay.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra