Watership Down Inn

Overnattingsstedets klasse: 3
Bed & breakfast med restaurant og bar/lounge i Whitchurch

Velg datoer for å se priser

Watership Down Inn ligger 15 minutter med bil fra Highclere Castle (slott). Vil du ha en drink, kan du ta turen til baren, og blir du sulten, har restauranten mye godt på menyen. Noen andre fasiliteter er en terrasse og en hage.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar

Hovedfasiliteter (7)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Restaurant og bar/lounge
  • Frokost
  • Terrasse
  • Kaffe på fellesområdet
  • Hage
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • Hage
  • Terrasse
  • Digital-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Dobbelt- eller tomannsrom – premier, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbelt- eller tomannsrom – superior

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbelt- eller tomannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – classic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Firemannsrom – familie, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Priory Ln, Whitchurch, England, RG28 7NJ

Hva som finnes i nærheten

  • River Test - 1 min gange - 0.1 km
  • Bombay Sapphire Distillery - 17 min gange - 1.4 km
  • Highclere Castle (slott) - 21 min kjøring - 17.1 km
  • New Forest National Park - 47 min kjøring - 54.2 km
  • Stonehenge - 48 min kjøring - 56.2 km

Transport

  • Southampton (SOU) – 43 min. med bil
  • Farnborough (FAB) – 60 min. med bil
  • Whitchurch Station - 6 med bil
  • Basingstoke Overton Station - 6 med bil
  • Reading Midgham Station - 19 med bil

Restauranter

  • ‪Costa Coffee - ‬10 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬18 min kjøring
  • ‪Whitchurch Silk Mill - ‬4 min kjøring
  • ‪The Plough - ‬9 min kjøring
  • ‪The Wheatsheaf - ‬10 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Watership Down Inn

  • Watership Down Inn ligger 15 minutter med bil fra Highclere Castle (slott). Vil du ha en drink, kan du ta turen til baren, og blir du sulten, har restauranten mye godt på menyen. Noen andre fasiliteter er en terrasse og en hage.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 7 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 21.00
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.30 til kl. 21.00
    • Gjestene får en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.30 til kl. 09.30
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffe/te i fellesområdet

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)

Fasiliteter

  • Hage
  • Terrasse

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Høyde på rullestovennlig registreringsskranke (cm): 91
  • Tilgjengelighetstilpasset restaurant
  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Underholdning

  • 40 tommers Flatskjerm-TV
  • Digitale kanaler
  • Netflix
  • Strømmetjenester

Hjemmekomfort

  • Oppvarming
  • Vannkoker
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord for bærbar PC
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)
  • Te/pulverkaffe inkludert

Mer

  • Rengjøring på forespørsel
  • Lokale kart

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Komplett frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. GBP 15 per person
  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg på GBP 25 (med forbehold om tilgjengelighet)

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 15 GBP per kjæledyr per opphold

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Det er ikke mulig å garantere at du vil bli tildelt et stille rom.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Watership Down Inn Whitchurch
Watership Down Inn Bed & breakfast
Watership Down Inn Bed & breakfast Whitchurch

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Watership Down Inn gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Watership Down Inn har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Watership Down Inn?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster GBP 15 per kjæledyr per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Watership Down Inn parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Watership Down Inn?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 21.00. Tidlig innsjekking koster GBP 25 (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 10.30.

Hva kan man gjøre på Watership Down Inn og i nærheten?

Watership Down Inn tilbyr hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Watership Down Inn?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Watership Down Inn ligger i?

Watership Down Inn ligger bare 12 minutter til fots fra Bombay Sapphire Distillery.

Anmeldelser

Anmeldelser av Watership Down Inn

10

Enestående

10

Renhold

9,0

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Skøn hyggelig kro

Super fint ophold, dejligt sted med skønne udearealer Værelset var fint til 3 personer
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent