Hele leiligheten

K-K Suites & Apartments

Leiligheter i sentrum i Istanbul og med tekjøkken

Velg datoer for å se priser

Velger du K-K Suites & Apartments, tar det 10 minutter å kjøre til Grand Bazaar og Bosporos. Alle disse leilighetene har tekjøkken samt LCD-TV og tøfler.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Tekjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Kjøleskap

Hovedfasiliteter (3)

  • 8 leiligheter
  • Vask av klær
  • Flerspråklig personale

Føl deg som hjemme (6)

  • Tekjøkken
  • Privat bad
  • Klimaanlegg på rommet
  • LCD-TV
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Spisebord

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom

Berlin Suite

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Moscow Suite

  • Byutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lizbon Suite

  • Byutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Amsterdam Suite

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

London Suite

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Paris Suite

  • Byutsikt
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Doha Suite

  • Byutsikt
  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Barcelona Suite

  • Byutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Superior Suite Annex Building

  • Byutsikt
  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Ikiyüzlü Çesme Sk., Istanbul, Istanbul, 34107

Hva som finnes i nærheten

  • Yedikule Hisari - 7 min gange - 0.6 km
  • Yedikule Zindanlari - 7 min gange - 0.6 km
  • Silivrikapi ishall - 15 min gange - 1.3 km
  • Silivrikapi Mevlana kultursenter - 18 min gange - 1.6 km
  • Olivium Outlet Center - 3 min kjøring - 2.6 km

Transport

  • Istanbul (IST) – 44 min. med bil
  • Sabiha Gokcen internasjonale flyplass (SAW) – 60 min. med bil
  • Istanbul Yedikule stasjon - 7 min gange
  • Istanbul Kazlıçeşme stasjon - 15 min gange
  • İstanbul Kocamustafapaşa stasjon - 16 min gange
  • Akşemsettin stasjon – 27 min. gange

Restauranter

  • ‪Safir Köfte - ‬6 min gange
  • ‪Yedikule Zindan Restaurant - ‬3 min gange
  • ‪Kaptan Baba'nın Yeri - ‬3 min gange
  • ‪Kahvealtı - ‬3 min gange
  • ‪Istasyon Kahvesi - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

K-K Suites & Apartments

  • Velger du K-K Suites & Apartments, tar det 10 minutter å kjøre til Grand Bazaar og Bosporos. Alle disse leilighetene har tekjøkken samt LCD-TV og tøfler.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 8 leiligheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader (bare hunder og katter)

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 25+ mbps inkludert

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Tekjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Rengjøringsutstyr
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
  • Papirhåndklær

Mat og drikke

  • Spisebord

Bad

  • Dusj
  • Toalettpapir
  • Tøfler
  • Sjampo
  • Såpe
  • Hårføner
  • Håndklær

Underholdning

  • 50-tommers LCD-TV med Parabol-TV

Klesvask

  • Renseri-/vaskeritjenester

Inneklima

  • Klimaanlegg

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Opphold for kjæledyr er inkludert i prisen
  • Det er kun tillatt med katter og hunder

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser
  • Røykeområder (bøter pålegges)

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Flerspråklig personale
  • Strykejern/-brett

Beliggenhet

  • Nær en T-banestasjon
  • Nær en togstasjon
  • I sentrum
  • I gamlebyen
  • Nær et sykehus

Aktiviteter

  • Fornøyelsesparker i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 8 rom

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 34-1944
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

K K Suites Apartments
K K Suites & Apartments
K-K Suites & Apartments Istanbul
K-K Suites & Apartments Apartment
K-K Suites & Apartments Apartment Istanbul

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på K-K Suites & Apartments?

Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med hunder og katter.

Har K-K Suites & Apartments parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved K-K Suites & Apartments.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på K-K Suites & Apartments?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Har K-K Suites & Apartments et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et tekjøkken med kokeplater, kjøleskap og oppvaskmaskin.

Hvordan er området K-K Suites & Apartments ligger i?

K-K Suites & Apartments ligger Istanbul sentrum, bare 7 minutter til fots fra Istanbul Yedikule stasjon.

Anmeldelser

Anmeldelser av K-K Suites & Apartments

10

Enestående

10

Renhold

10

Fasiliteter

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent