Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel

Hotell med spa og restaurant i Bursa

Velg datoer for å se priser

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel er et bra valg hvis du skal til Bursa. Gjestene kan skjemme bort seg selv med massasje i spaavdelingen og spise god mat i restauranten. En bar/lounge, et treningssenter og en hage er noen andre høydepunkter å se frem til her.

Anmeldelser

7,2 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Spa
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (9)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Spa med full service
  • Treningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kaffe på fellesområdet
  • Aircondition
  • Hage
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Heis
  • Badekar eller dusj
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 965 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Suite – junior, byutsikt

  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – deluxe

  • Byutsikt
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

9,6 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – superior

  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 3 lange enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior

  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 3 lange enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Cekirge 1 Murat Cd No 22 Osmangazi, Bursa, 16090

Hva som finnes i nærheten

  • Hudavendigar-moskeen - 3 min gange - 0.3 km
  • Hüdavendigar Kent-parken - 17 min gange - 1.4 km
  • Mihraplı-parken - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Sur Yapı Marka - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Reşat Oyal kulturpark - 2 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Bursa (YEI-Yenisehir) – 52 min. med bil
  • Sabiha Gokcen internasjonale flyplass (SAW) – 90 min. med bil
  • Merinos stasjon - 4 med bil
  • Sirameseler stasjon - 16 min gange
  • Kulturpark stasjon - 28 min gange
  • Pasa Ciftligi stasjon – 19 min. gange

Restauranter

  • ‪Sağıroğlu Et Mangal - ‬3 min kjøring
  • ‪Köfteci Yusuf Dikkaldirim - ‬9 min gange
  • ‪Barinaq - ‬19 min gange
  • ‪Gülümoğlu - ‬14 min gange
  • ‪Starbucks - ‬18 min gange

Om dette overnattingsstedet

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel

  • Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel er et bra valg hvis du skal til Bursa. Gjestene kan skjemme bort seg selv med massasje i spaavdelingen og spise god mat i restauranten. En bar/lounge, et treningssenter og en hage er noen andre høydepunkter å se frem til her.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 78 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffe/te i fellesområdet

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Hage
  • Treningssenter
  • Spa med full service

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 250
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Tøfler
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Badekar eller dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan unne seg en deilig behandling på dette hotellet sitt spa med alle fasiliteter, Anemon Spa. Tjenester inkluderer blant annet massasje. Spaet er utstyrt med et boblebad. Spaet er åpent daglig.

Vilkår og avgifter

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 1000.0 TRY per dag

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Massasje og spabehandlinger må bestilles på forhånd, noe som kan gjøres ved å kontakte overnattingsstedet før ankomst på telefonnummeret som står oppført i bestillingsbekreftelsen

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Overnattingsstedets registreringsnummer: 9222
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Anemon Bursa Gönlüferah Termal Spa Otel
Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel Hotel
Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel Bursa
Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel Hotel Bursa

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel og i nærheten?

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel tilbyr spa og treningssenter, i tillegg til hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel ligger i?

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel ligger bare 2 minutter til fots fra Hudavendigar-moskeen og 9 minutter til fots fra Karagöz museum.