The JRJF Hotel near Tagum Terminal

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Tagum

Velg datoer for å se priser

The JRJF Hotel near Tagum Terminal er et bra valg hvis du skal til Tagum. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Anmeldelser

7,0 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (3)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vanndispenser
Den nåværende prisen er 283 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

Firemannsrom – familie

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – superior, 1 kingsize-seng

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 4 personer
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 4 personer
  • Wi-fi inkludert

Rom

  • Plass til 4 personer
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Purok Santo Nino, Magugpo West, Tagum, Davao del Norte, 8100

Hva som finnes i nærheten

  • Freedom Park - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Gaisano Grand Mall - 3 min kjøring - 1.9 km
  • Den nye Kristus kongen-katedralen - 5 min kjøring - 3.0 km
  • Tagum rådhus - 8 min kjøring - 4.5 km

Transport

  • Davao (DVO-Francisco Bangoy internasjonale flyplass) – 81 min. med bil

Restauranter

  • ‪Miko's Brew - ‬3 min kjøring
  • ‪Big Fat Tummy's Steak And Seafood - ‬3 min kjøring
  • ‪Starbucks Maharlika Highway Tagum - ‬3 min kjøring
  • ‪Hugo Bistro - ‬8 min kjøring
  • ‪Tudlo -Luto Seafood's House - ‬5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

The JRJF Hotel near Tagum Terminal

  • The JRJF Hotel near Tagum Terminal er et bra valg hvis du skal til Tagum. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 35 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Vanndispenser

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Romfasiliteter

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

The Jrjf Tagum Terminal Tagum
The JRJF Hotel near Tagum Terminal Hotel
The JRJF Hotel near Tagum Terminal Tagum
The JRJF Hotel near Tagum Terminal Hotel Tagum

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på The JRJF Hotel near Tagum Terminal?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har The JRJF Hotel near Tagum Terminal parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på The JRJF Hotel near Tagum Terminal?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området The JRJF Hotel near Tagum Terminal ligger i?

The JRJF Hotel near Tagum Terminal ligger bare 19 minutter til fots fra Freedom Park.