Hele ferieboligen
Host Stay St Clements House
Overnattingsstedets klasse: 2
Feriebolig i Norwich
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Host Stay St Clements House





Denne ferieboligen ligger bare 10 minutter med bil fra Norfolk Broads og University of East Anglia (universitet).
Anmeldelser
8,48,4 av 10 –
Veldig bra
Hele ferieboligen
3 soverom3 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- 6 feriebolig
- Hage
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- 3 soverom
- Privat bad
- Hage
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Sutton Staithe Hotel
Norwich
Sutton Staithe Hotel
Norwich
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 580 anmeldelser
8,8
Utmerket
580 anmeldelser
Prisen er 1 084 kr
1 084 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Nysdill Accommodation Ltd
Gyldne Triangel
Nysdill Accommodation Ltd
Gyldne Triangel
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.2 av 10, Veldig bra, 55 anmeldelser
8,2
Veldig bra
55 anmeldelser
Prisen er 777 kr
777 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

The Kings Arms
North Walsham
The Kings Arms
North Walsham
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
8.8 av 10, Utmerket, 418 anmeldelser
8,8
Utmerket
418 anmeldelser
Prisen er 992 kr
992 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Reedlings
Norwich
Reedlings
Norwich
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 12 082 kr
12 082 kr
inkludert skatter og avgifter
12. sep.–13. sep.

The Long Barn
Norwich
The Long Barn
Norwich
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 5 614 kr
5 614 kr
inkludert skatter og avgifter
26. sep.–27. sep.

White Rabbit, Cross Lane
Norwich
White Rabbit, Cross Lane
Norwich
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

4br- Garden- Parking- Wifi- Near uea and Nnuh
Norwich
4br- Garden- Parking- Wifi- Near uea and Nnuh
Norwich
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Swan Dyke Cottage
Norwich
Swan Dyke Cottage
Norwich
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
Prisen er 9 094 kr
9 094 kr
inkludert skatter og avgifter
19. sep.–20. sep.

Compass Cottage
Holt
Compass Cottage
Holt
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

Host Stay The Coral Cottage
Wymondham
Host Stay The Coral Cottage
Wymondham
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Norwich, England
Hva som finnes i nærheten
- Catton Park - 9 min gange - 0.8 km
- Mousehold Heath - 3 min kjøring - 2.0 km
- Norfolk Broads - 4 min kjøring - 2.0 km
- Magdalen Street - 4 min kjøring - 2.0 km
- Elm Hill - 5 min kjøring - 2.3 km
Transport
- Norwich (NWI-Norwich internasjonale flyplass) – 12 min. med bil
- Norwich Station - 14 med bil
- Salhouse Station - 20 med bil
- Spooner Row Station - 21 med bil
Restauranter
- Starbucks - 8 min gange
- The Brewery Tap - 13 min gange
- KFC - 18 min gange
- Mcdonald's - 20 min gange
- The Happy Tum - 9 min gange
Om dette overnattingsstedet
Host Stay St Clements House
- Denne ferieboligen ligger bare 10 minutter med bil fra Norfolk Broads og University of East Anglia (universitet).
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Rullestolvennlig parkering på stedet
- En garasje er tilgjengelig på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
- Rullestolvennlig parkering tilgjengelig
- Parkeringsalternativer på stedet inkluderer en garasje
Soverom
- 3 soverom
Bad
- 3 bad
Utendørsområder
- Hage
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Ingen heiser
- Rullestolvennlig parkering
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
- Brannslukningsapparat
Generelt
- 6 rom
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre samlinger på stedet.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Host Stay St Clements House Norwich
Host Stay St Clements House Private vacation home
Host Stay St Clements House Private vacation home Norwich
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Ja, kjæledyr er velkomne.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Parkeringsmulighetene på stedet inkluderer en garasje.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Host Stay St Clements House og i nærheten?
Host Stay St Clements House tilbyr hage.
Hvordan er området Host Stay St Clements House ligger i?
Host Stay St Clements House ligger bare 10 minutter til fots fra Catton Park og 5 minutter til fots fra Sewell Barn Theatre.