Leilighetshotell

Las Golondrinas Cabarete

Overnattingsstedets klasse: 4
Leilighetshotell med utendørs basseng, nær Kite-stranden

Velg datoer for å se priser

Las Golondrinas Cabarete har blant annet en takterrasse og ligger 15 minutters gange unna Kite-stranden. Det er herlig å ta en dukkert i utendørsbassenget, og et treningssenter legger til rette for at gjestene kan få litt mosjon mens de er her. Leilighetene byr på kjøkken, private basseng og møblerte balkonger.
VIP Access

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Dagligstue

Hovedfasiliteter (6)

  • 6 leiligheter
  • Daglig rengjøring
  • Utendørsbasseng
  • Takterrasse
  • Treningssenter
  • Aircondition

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Privat basseng
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • Møblert balkong
Den nåværende prisen er 667 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Derfor er vi begeistret for dette overnattingsstedet

Poolside perfection
This hotel features both an outdoor pool and private pool for maximum aquatic enjoyment. Guests can choose their swimming spot based on mood.
Poolside balcony bliss
Every guestroom boasts a private pool with a furnished balcony. This aparthotel takes outdoor relaxation to luxurious heights.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Leilighet – premium, 1 queensize-seng med sovesofa

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (lang enkel)
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – standard, 1 queensize-seng

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Felles sovesal – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 2 køyesenger (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – familie

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 køyeseng (enkel) ELLER 2 køyesenger (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Las Golondrinas, Cabarete, Puerto Plata, 57000

Hva som finnes i nærheten

  • Encuentro-stranden - 11 min gange - 1.0 km
  • Kite-stranden - 3 min kjøring - 2.2 km
  • Playa Cabarete - 6 min kjøring - 3.8 km
  • Sosúa strand - 16 min kjøring - 9.9 km
  • Playa Dorada - 57 min kjøring - 32.9 km

Transport

  • Puerto Plata (POP-Gregorio Luperon internasjonale flyplass) – 29 min. med bil
  • Santiago (STI-Cibao internasjonale flyplass) – 122 min. med bil

Restauranter

  • ‪Rumba - ‬8 min kjøring
  • ‪Margot Restaurante - ‬9 min kjøring
  • ‪Ultra Infinity Restaurant And Bar - ‬6 min kjøring
  • ‪Gordito's Fresh Mex - ‬5 min kjøring
  • ‪Bliss Mediterranean Restaurant - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Las Golondrinas Cabarete

  • Las Golondrinas Cabarete har blant annet en takterrasse og ligger 15 minutters gange unna Kite-stranden. Det er herlig å ta en dukkert i utendørsbassenget, og et treningssenter legger til rette for at gjestene kan få litt mosjon mens de er her. Leilighetene byr på kjøkken, private basseng og møblerte balkonger.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 6 leiligheter
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Fra mandag til lørdag er resepsjonen åpen fra kl. 06.00 til kl. 20.00
    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 20.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Privat basseng
  • Utendørs svømmebasseng

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 25+ mbps inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) på sikret område utendørs på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Stekeovn
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Bad

  • Dusj
  • Toalettpapir
  • Håndklær

Boarealer

  • Spiseområde
  • Sitteområde

Utendørsområder

  • Møblert balkong
  • Takterrasse
  • Hagemøbler

Arbeidsområder

  • Skrivebord for bærbar PC

Komfort

  • Aircondition

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heiser
  • Flisgulv på rommet

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Daglig rengjøring

Aktiviteter

  • Treningssenter
  • Hvalsafari i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 6 rom

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Las Golondrinas RD
Las Golondrinas Cabarete Cabarete
Las Golondrinas Cabarete Aparthotel
Las Golondrinas Cabarete Aparthotel Cabarete

Ofte stilte spørsmål

Har Las Golondrinas Cabarete basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Las Golondrinas Cabarete?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Las Golondrinas Cabarete parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Las Golondrinas Cabarete?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Las Golondrinas Cabarete og i nærheten?

Las Golondrinas Cabarete tilbyr private basseng og treningssenter.

Har Las Golondrinas Cabarete et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Har Las Golondrinas Cabarete private områder utendørs?

Ja, hver leilighet har et privat basseng og en møblert balkong.

Hvordan er området Las Golondrinas Cabarete ligger i?

Las Golondrinas Cabarete ligger bare 14 minutter til fots fra Kite-stranden og 6 minutter til fots fra Encuentro-stranden.