WESTERNER MOTEL

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Motell i Chadron

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Chadron hvis du velger WESTERNER MOTEL.

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (5)

  • Daglig rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Salgsautomat
  • Vask av klær på egenhånd

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kabel-TV
Den nåværende prisen er 949 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Enkeltrom – basic

8,8 av 10
Utmerket
(8 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom – basic

9,0 av 10
Fantastisk
(8 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Leilighet – basic

  • Hageutsikt
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom

  • Hageutsikt
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
300 Oak St, Chadron, NE, 69337

Hva som finnes i nærheten

  • Mari Sandoz High Plains Heritage Center - 18 min gange - 1.5 km
  • Chadron State College - 19 min gange - 1.7 km
  • Pine Ridge National Recreation Area - 2 min kjøring - 2.2 km
  • Finnegan Park - 2 min kjøring - 1.8 km
  • Fort Robinson State Park - 24 min kjøring - 49.5 km

Transport

  • Chadron, Nebraska (CDR-Chadron kommunale flyplass) – 6 min. med bil
  • Alliance, Nebraska (AIA-Alliance kommunale flyplass) – 65 min. med bil

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬8 min gange
  • ‪Country Kitchen - ‬2 min kjøring
  • ‪Arby's - ‬8 min gange
  • ‪Runza - ‬12 min gange
  • ‪Just Love Coffee Cafe - ‬13 min gange

Om dette overnattingsstedet

WESTERNER MOTEL

  • Du får et flott opphold i Chadron hvis du velger WESTERNER MOTEL.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 27 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • 1 tilgjengelighetstilpasset parkering på stedet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 42 tommers smart-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Kombinert dusj/badekar
  • Regndusjhode
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkken
  • Kokeplate
  • Stekeovn
  • Kjøkkenutstyr

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum i kontanter for skader: 100 USD per opphold

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Depositum for kjæledyr: 50 USD per opphold
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 15 USD per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på WESTERNER MOTEL?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster USD 15 per kjæledyr per natt, og du må betale et depositum på USD 50 per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har WESTERNER MOTEL parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på WESTERNER MOTEL?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Har WESTERNER MOTEL rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Hvordan er området WESTERNER MOTEL ligger i?

WESTERNER MOTEL ligger bare 19 minutter til fots fra Finnegan Park.