Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly
Overnattingsstedets klasse: 3.5
Lodge i Malton
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly





Du får et flott opphold i Malton hvis du velger Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Kjøleskap
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 2 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- Hage
- Vaskemaskin/tørketrommel
- Avslapningsbadekar
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Dewars Restaurant & Rooms
Kirby Misperton
Dewars Restaurant & Rooms
Kirby Misperton
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.8 av 10, Suverent, 80 anmeldelser
9,8
Suverent
80 anmeldelser
Prisen er 2 483 kr
2 483 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Delta Hotels by Marriott York
Dringhouses
Delta Hotels by Marriott York
Dringhouses
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
8.6 av 10, Utmerket, 853 anmeldelser
8,6
Utmerket
853 anmeldelser
Prisen er 959 kr
959 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Malmaison York
Bishophill
Malmaison York
Bishophill
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 1 291 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 291 anmeldelser
Prisen er 1 436 kr
1 436 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

The Grand, York
Bishophill
The Grand, York
Bishophill
- Basseng
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 1 167 anmeldelser
9,6
Suverent
1 167 anmeldelser
Prisen er 2 049 kr
2 049 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Novotel York Centre
Fishergate
Novotel York Centre
Fishergate
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 1 020 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 020 anmeldelser
Prisen er 951 kr
951 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Moxy York
sentrum
Moxy York
sentrum
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.2 av 10, Fantastisk, 1 000 anmeldelser
9,2
Fantastisk
1 000 anmeldelser
Prisen er 1 040 kr
1 040 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Sandburn Hall Hotel
York
Sandburn Hall Hotel
York
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.8 av 10, Suverent, 434 anmeldelser
9,8
Suverent
434 anmeldelser
Prisen er 1 699 kr
1 699 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

the Star Inn
Weaverthorpe
the Star Inn
Weaverthorpe
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 6 anmeldelser
9,0
Fantastisk
6 anmeldelser
Prisen er 1 590 kr
1 590 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

The Fairfax Arms
York
The Fairfax Arms
York
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
9.2 av 10, Fantastisk, 175 anmeldelser
9,2
Fantastisk
175 anmeldelser
Prisen er 1 522 kr
1 522 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Feversham Arms Hotel & Verbena Spa
York
Feversham Arms Hotel & Verbena Spa
York
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Kjæledyrvennlig
9.0 av 10, Fantastisk, 445 anmeldelser
9,0
Fantastisk
445 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Malton, England
Hva som finnes i nærheten
- Ryedale Dog Field - 4 min kjøring - 4.3 km
- Castle Howard - 6 min kjøring - 7.9 km
- Howardian Hills - 7 min kjøring - 8.2 km
- Eden Camp Modern History Theme Museum - 7 min kjøring - 8.8 km
- Flamingo Land Theme Park and Zoo (fornøyelsespark og dyrehage) - 12 min kjøring - 10.1 km
Transport
- Malton Station - 9 med bil
- York Poppleton Station - 31 med bil
- York Station - 31 med bil
Restauranter
- Costa Coffee - 6 min kjøring
- The Derwent - 7 min kjøring
- Pizza On the Square - 6 min kjøring
- Brass Castle Brewery Taphouse - 6 min kjøring
- McDonald’s - 9 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly
- Du får et flott opphold i Malton hvis du velger Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 5 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen varer til kl. 14.00
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 100 GBP per opphold
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Malton Lake Lodge 2beds Sleeps 6 Pet Allowed
Valentines Weekend Reduction Malton Lake Lodge
Malton Lakeside Lodge Retreat Relax the Days Away
Malton Lake Lodge 2beds Sleeps 4 Small Pets Only Lodge
Malton Lake Lodge 2beds Sleeps 4 Small Pets Only Malton
Malton Lake Lodge 2beds Sleeps 4 Small Pets Only Lodge Malton
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly?
Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med kjæledyr.
Har Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly?
Innsjekkingen varer til kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Har Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly rom med private boblebad?
Ja, hvert rom har et dypt avslapningsbadekar.
Har Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?
Ja, hvert rom har et kjøkken med brødrister, kjøleskap og mikrobølgeovn.
Har Malton 2-bed Lodge, Sleeps 4, Pet Friendly private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en hage.