Hele ferieboligen
5 Person Holiday Home in Ulfborg
Overnattingsstedets klasse: 2
Feriebolig i sentrum i Ulfborg
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av 5 Person Holiday Home in Ulfborg





Når du skal til Ulfborg, bør du vurdere denne ferieboligen.
Hele ferieboligen
2 soverom2 badPlass til 5 personer
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Fjordgaarden - Spa - Hotel - Konference
Ringkøbing sentrum
Fjordgaarden - Spa - Hotel - Konference
Ringkøbing sentrum
- Frokost inkludert
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 768 anmeldelser
8,6
Utmerket
768 anmeldelser
Prisen er 1 922 kr
1 922 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel Ringkjøbing
Ringkøbing sentrum
Hotel Ringkjøbing
Ringkøbing sentrum
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.0 av 10, Veldig bra, 1 000 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 000 anmeldelser
Prisen er 1 433 kr
1 433 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Jacobs Hotel
Ringkøbing sentrum
Jacobs Hotel
Ringkøbing sentrum
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
9.6 av 10, Suverent, 21 anmeldelser
9,6
Suverent
21 anmeldelser
Prisen er 1 096 kr
1 096 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Hotel City
Holstebro
Hotel City
Holstebro
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
9.2 av 10, Fantastisk, 872 anmeldelser
9,2
Fantastisk
872 anmeldelser
Prisen er 904 kr
904 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Nymindegab Kro
Norre Nebel
Nymindegab Kro
Norre Nebel
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 193 anmeldelser
8,6
Utmerket
193 anmeldelser
Prisen er 1 961 kr
1 961 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Nørreport
Holstebro
Hotel Nørreport
Holstebro
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
9.0 av 10, Fantastisk, 445 anmeldelser
9,0
Fantastisk
445 anmeldelser
Prisen er 1 374 kr
1 374 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Hotel Phønix
Holstebro
Hotel Phønix
Holstebro
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
8.8 av 10, Utmerket, 206 anmeldelser
8,8
Utmerket
206 anmeldelser
Prisen er 1 522 kr
1 522 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Ulfborg, Midtjylland
Hva som finnes i nærheten
- Sidselbjerg strand - 11 min gange - 1.0 km
- Minigolf Søndervig Beach Bowl - 17 min kjøring - 19.3 km
- Lyngvig fyr - 26 min kjøring - 31.8 km
- Bovbjerg fyr - 37 min kjøring - 47.0 km
- Musikteatret Holstebro - 37 min kjøring - 43.7 km
Transport
- Ulfborg stasjon - 13 med bil
- Tim stasjon - 16 med bil
- Ringkøbing Hee stasjon - 18 med bil
Restauranter
- Restaurant Havtorn - 7 min gange
- Slyngelstuen på Bankgaarden - 5 min kjøring
- Vedersø Klit Turistinformation - 1 min gange
- Husby Sognegård - 4 min kjøring
- Stadil Forsamlingshus - 10 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
5 Person Holiday Home in Ulfborg
- Når du skal til Ulfborg, bør du vurdere denne ferieboligen.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 08.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Soverom
- 2 soverom
Bad
- 2 bad
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Beliggenhet
- I sentrum
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
5 Person In Ulfborg Ulfborg
5 Person Holiday Home in Ulfborg Ulfborg
5 Person Holiday Home in Ulfborg Private vacation home
5 Person Holiday Home in Ulfborg Private vacation home Ulfborg
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 08.00.
Hvordan er området 5 Person Holiday Home in Ulfborg ligger i?
5 Person Holiday Home in Ulfborg ligger i hjertet av Ulfborg, bare 10 minutter til fots fra Sidselbjerg strand.