BANDE HOTEL TEMPOZAN

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med praktisk avstand til Osaka Aquarium Kaiyukan

Velg datoer for å se priser

Velger du BANDE HOTEL TEMPOZAN, tar det 15 minutter å gå til Osaka Aquarium Kaiyukan og Legoland oppdagelsessenter. Kyocera Dome Osaka baseballbane og Universal Studios Japan™ ligger dessuten en kort kjøretur unna. Du kan gå fra overnattingsstedet til offentlig transport: Ōsakakō stasjon ligger 7 minutter unna til fots.
VIP Access

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Aircondition
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (7)

  • Daglig rengjøring
  • Frokost
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hage
  • Salgsautomat
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • TV
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Klimaanlegg på rommet
Den nåværende prisen er 437 kr
4. okt.–5. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Dobbeltrom – standard

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom – superior (Separated bath & toilet)

9,4 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Tomannsrom – standard

9,4 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Tomannsrom – superior (Separated bath & toilet)

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Firemannsrom – familie (Separated bath & toilet)

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 4 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
1-chome-6-5 Chikko Minato Ward, Osaka, Osaka, 552-0021

Hva som finnes i nærheten

  • Tempozan pariserhjul - 9 min gange - 0.8 km
  • Osaka Aquarium Kaiyukan - 10 min gange - 0.8 km
  • Legoland oppdagelsessenter - 10 min gange - 0.9 km
  • Tempozan-fjellet - 10 min gange - 0.9 km
  • Maruzen INTEC arena Osaka - 12 min gange - 1.0 km

Transport

  • Osaka (ITM-Itami) – 35 min. med bil
  • Kobe (UKB) – 45 min. med bil
  • Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) – 44 min. med bil
  • Kujō stasjon - 5 med bil
  • Dome-mae stasjon - 6 med bil
  • Dome-mae Chiyozaki stasjon - 6 med bil
  • Ōsakakō stasjon – 7 min. gange
  • Asashiobashi stasjon – 17 min. gange

Restauranter

  • ‪34 Thirty Four Bakery & Cafe - ‬1 min gange
  • ‪かどや - ‬8 min gange
  • ‪とんこつラーメン 春一番 - ‬9 min gange
  • ‪丹頂 - ‬9 min gange
  • ‪COFFEE白馬 - ‬6 min gange

Om dette overnattingsstedet

BANDE HOTEL TEMPOZAN

  • Velger du BANDE HOTEL TEMPOZAN, tar det 15 minutter å gå til Osaka Aquarium Kaiyukan og Legoland oppdagelsessenter. Kyocera Dome Osaka baseballbane og Universal Studios Japan™ ligger dessuten en kort kjøretur unna. Du kan gå fra overnattingsstedet til offentlig transport: Ōsakakō stasjon ligger 7 minutter unna til fots.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 226 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 16 år
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 23.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 16

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 06.30 til kl. 09.30

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Hage

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV
  • Parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming
  • Badekåper

Sov godt

  • Lydisolering

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Kombinert dusj/badekar
  • Bidé
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Telefon

Mat og drikke

  • Minikjøleskap

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, basert på prisen for rommet. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. JPY 1650 for voksne og JPY 1650 for barn

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

BANDE HOTEL TEMPOZAN Hotel
BANDE HOTEL TEMPOZAN Osaka
BANDE HOTEL TEMPOZAN Hotel Osaka

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på BANDE HOTEL TEMPOZAN?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har BANDE HOTEL TEMPOZAN parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved BANDE HOTEL TEMPOZAN.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på BANDE HOTEL TEMPOZAN?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på BANDE HOTEL TEMPOZAN og i nærheten?

BANDE HOTEL TEMPOZAN tilbyr hage.

Hvordan er området BANDE HOTEL TEMPOZAN ligger i?

BANDE HOTEL TEMPOZAN ligger bare 7 minutter til fots fra Ōsakakō stasjon og 13 minutter til fots fra Osaka Aquarium Kaiyukan.

Anmeldelser

Anmeldelser av BANDE HOTEL TEMPOZAN

8,6

Utmerket

9,0

Renhold

8,4

Fasiliteter

9,0

Personale og service

8,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

朝食のバイキングのメニューがクオリティが高くて、美味しくてよかったです。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

とても清潔感があり スタッフさんもお優しい人で 朝食もおいしかったしまた利用したいです
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Loved this hotel, the staff were all extremely helpful and kind. Great location, clean, safe and quiet.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

施設は、とても綺麗でした。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great location and price. Amazing bakery attached which we used every day it was open instead of hotel breakfast
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

バイトしてるホテルより安いし綺麗!大して設備も良くない癖して一等地に建ってるだけで15000円取る弊ホテルが惨めでっせ!おおきに!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

コンサート会場徒歩圏内で、ゆっくり楽しめました。
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

綺麗なホテルでした。
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

立地、価格、清潔感等全て満足でした。 おすすめです!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The staff were extremely helpful and kind. Very clean comfortable and located near train stations. Walking distance to many attractions as well.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

朝食とてもおいしかった。 特に小さいパンケーキ。(笑)
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

部屋は綺麗。スタッフは親切でいいホテル。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice staff, great location.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

スタッフの方の応対が 優しくてよかったです。設備は普通でした。ドライヤーが何処にあるがわからなかったので、聞きました。下段の奥にありました。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Room was clean, we enjoyed the stay, family with 2 kids. They have a bakery downstairs that’s is very good!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

とてもコスパの良いホテルでした!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

子供と2人で一泊しましたがお値段もお安く立地もよく満足いたしました。
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

フロントが親切だった
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

ホテルのスタッフさんの対応が良かった。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great room. Nice and close to Nagoya Station and lots of places to eat nearby. Staff are friendly
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

綺麗な部屋でした。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

駅が近くて便利。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great service
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Helpful staff. Amazing bakery next door. 3 blocks from train.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

万博会場に近く便利でした。