Pousada Lá na Praia Maragogi

Overnattingsstedets klasse: 3
Pousada med utendørs basseng, nær Praia Maragogi

Velg datoer for å se priser

Pousada Lá na Praia Maragogi ligger bare 5 minutter med bil fra Praia Maragogi og Praia de Barra Grande. Gjestene kan glede seg over et utendørsbasseng og nærliggende aktivitetsmuligheter som kajakkpadling, dykking og snorkling. Praia do Burgalhau og Praia de São Bento ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (6)

  • Daglig rengjøring
  • Nær stranden
  • Utendørsbasseng
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Kullgriller

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Kjæledyr tillatt
  • Kullgrill
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 281 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Rom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Tremannsrom – standard

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Dobbeltrom – superior

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Studiosuite – superior, 1 dobbeltseng, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Firemannsrom – familie

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Familierom

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 dobbeltsenger og 1 lang enkeltseng

Tremannsrom

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Rua Iberê,22,Portal de Maragogi-Carvão, 1, Maragogi, Alagoas, 57955000

Hva som finnes i nærheten

  • Praia Maragogi - 5 min gange - 0.5 km
  • Praia de Barra Grande - 4 min kjøring - 3.4 km
  • Praia de Antunes - 8 min kjøring - 8.4 km
  • Praia de Ponta do Mangue - 11 min kjøring - 11.0 km
  • Peroba-stranden - 11 min kjøring - 11.8 km

Restauranter

  • ‪Restaurante Maragolfinho - ‬2 min kjøring
  • ‪Bar e Restaurante Lua Cheia - ‬16 min gange
  • ‪Pizzeria Regina - ‬17 min gange
  • ‪Restaurante Panela de Barro - ‬3 min kjøring
  • ‪Delicias do Mar - ‬18 min gange

Om dette overnattingsstedet

Pousada Lá na Praia Maragogi

  • Pousada Lá na Praia Maragogi ligger bare 5 minutter med bil fra Praia Maragogi og Praia de Barra Grande. Gjestene kan glede seg over et utendørsbasseng og nærliggende aktivitetsmuligheter som kajakkpadling, dykking og snorkling. Praia do Burgalhau og Praia de São Bento ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 12 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Foreldre må fremvise barns fødelseattest og ID-kort med foto*
    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter, maksimalt 1, opptil 20 kg per dyr)*
    • Servicedyr er velkomne
    • Med visse forbehold*
    • Kjæredyr må holdes under oppsyn

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost med lokale retter inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 09.00
  • Kullgriller

Ting å gjøre

  • Helikopter-/flyturer
  • Biljard
  • Bordfotball
  • Nær stranden
  • Sykkelutleie i nærheten
  • Kajakkpadling i nærheten
  • Dykking i nærheten

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Bygget i 2020
  • Utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Kun trapp til øvre etasjer
  • Terskelfrie gulv i fellesområder

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg

Sov godt

  • Lydisolering
  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe
  • Hårføner (på forespørsel)
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Barn og ekstrasenger

  • Foreldre eller foresatte som reiser med et barn under 18, må vise frem barnets fødselsattest og ID med bilde (for eksempel et pass) ved innsjekking. Ved internasjonale reiser fra Brasil: Hvis bare én av foreldrene reiser med barnet, må vedkommende i tillegg til barnets fødselsattest og ID med bilde vise frem et attestert reisesamtykke signert av den andre forelderen og en notar. Kan eller vil ikke den andre forelderen eller foresatte gi et slikt samtykke, må det vises frem en tillatelse fra en rettslig instans. Besøkende som planlegger å reise til Brasil med barn, bør kontakte et brasiliansk konsulat før reisen for mer informasjon.

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50 BRL per overnattingsenhet per opphold

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

La Na Praia Maragogi Maragogi
Pousada Lá na Praia Maragogi Inn
Pousada Lá na Praia Maragogi Maragogi
Pousada Lá na Praia Maragogi Inn Maragogi

Ofte stilte spørsmål

Har Pousada Lá na Praia Maragogi basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Pousada Lá na Praia Maragogi?

Ja, hunder og katter er velkomne, men det er en grense på totalt 1 og en vektgrense på 20 kg per dyr. Det koster BRL 50 per overnattingsenhet per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Har Pousada Lá na Praia Maragogi parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Pousada Lá na Praia Maragogi?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Pousada Lá na Praia Maragogi og i nærheten?

Ha det gøy med aktiviteter i nærheten, som for eksempel sykler, båtturer og kajakkpadling. Ytterligere aktiviteter på stedet inkluderer helikopter-/flyturer. Pousada Lá na Praia Maragogi har også utendørsbasseng.

Hvordan er området Pousada Lá na Praia Maragogi ligger i?

Pousada Lá na Praia Maragogi ligger i Maragogi sentrum, bare 6 minutter til fots fra Praia Maragogi.

Anmeldelser

Anmeldelser av Pousada Lá na Praia Maragogi

8,4

Veldig bra

8,8

Renhold

7,2

Fasiliteter

9,2

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Quarto confortável porém pequeno para 4 pessoal, equipe excelente e café simples mas bom.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

A pousada é maravilhosa do atendimento a infraestrutura. Super recomendo e voltareiais vezes.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Bom
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

A pousada é simples, porém muito aconchegante. Tem até um espaço gourmet para uso compartilhado. A, equipe de funcionários é muito simpática e pro-ativa. Nos, sentimos em casa. O quarto é muito bom.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

La habitación estaba limpia, el personal muy atento. Me quedé solo un día y me gustó
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Quartos excelentes, a equipe maravilhosa, com um pessoal muito atencioso, as atendentes e o pessoal da cozinha. Amamos o fato de ter uma cozinha a disposição dos hóspedes com area gourmet. Obrigado
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Equipe gentil
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Gostei e recomendo. Atendimento excelente!
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

This place is really really ugly , we didn’t stay in it,
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Tudo conforme anuncio
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Tudo era bem simples e a fachada do Hotel não é bem cuidada
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Não achei a localização tão segura e longe de locais para achar uma boa comida.
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Lugar não muito agradável
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

O quarto que foi reservado pra mim era muito barulhento
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nada
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

A equipe foi excelente. Porém as acomodações são diferentes das fotos no site. Sugiro atualizar. Não tem guarda roupa, quarto muito pequeno pra três pessoas , Tv com problema, ar funcionando. Comodações muito abafadas para sem ventilação para quem tem problema respiratórios não recomendo.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Quart
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent