Velvet Luxe Hotel

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med restaurant og bar/lounge i Butwal

Velg datoer for å se priser

Velvet Luxe Hotel er et bra valg hvis du skal til Butwal. Vil du ha en drink, kan du ta turen til baren, og blir du sulten, har restauranten mye godt på menyen.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar

Hovedfasiliteter (11)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Frokost
  • Forretningssenter
  • Møterom
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Salgsautomat
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig

Føl deg som hjemme (6)

  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Heis
  • Badekar eller dusj
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Toalettartikler (inkludert)
Den nåværende prisen er 389 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbeltrom – deluxe

  • Byutsikt
  • 299 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Rom – junior

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Rom – superior (Super deluxe room)

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
VELVET LUXE Hotel, 11, Butwal, Butwal, Lumbini, 32907

Hva som finnes i nærheten

  • Manimukunda-parken - 4 min kjøring - 3.8 km
  • Siddha Baba Temple - 5 min kjøring - 5.2 km
  • Nepal Temple - 44 min kjøring - 42.1 km
  • Mother Temple of the Graduated Path to Enlightenment - 45 min kjøring - 44.2 km
  • Mayadevi-tempelet - 52 min kjøring - 44.1 km

Transport

  • Siddharthanagar (BWA-Gautam Buddha) – 35 min. med bil

Restauranter

  • ‪Black Forest - ‬2 min kjøring
  • ‪Kasturi Misthan Bhandar - ‬2 min kjøring
  • ‪Nanglo West - ‬21 min kjøring
  • ‪Coffee Club - ‬5 min kjøring
  • ‪Sainamaina Fast Food - ‬7 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Velvet Luxe Hotel

  • Velvet Luxe Hotel er et bra valg hvis du skal til Butwal. Vil du ha en drink, kan du ta turen til baren, og blir du sulten, har restauranten mye godt på menyen.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 36 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Privat matservering
  • Privat piknik

Forretningsfasiliteter

  • Forretningssenter
  • Møterom

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Oppbevaringsskap

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 97

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers TV
  • Parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Tøfler

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Badekar eller dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Mat og drikke

  • Champagneservering

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Komplett frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. USD 15 for voksne og USD 10 for barn

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 4 USD per overnattingsenhet per dag

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay og Carte Blanche
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Velvet Luxe Hotel Hotel
Velvet Luxe Hotel Butwal
Velvet Luxe Hotel Hotel Butwal

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Velvet Luxe Hotel?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster USD 4 per overnattingsenhet per dag.

Har Velvet Luxe Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Velvet Luxe Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Velvet Luxe Hotel?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Velvet Luxe Hotel ligger i?

Velvet Luxe Hotel ligger i hjertet av Butwal. Blant de mest populære attraksjonene i nærheten finner du Lumbini museum, som ligger 35 minutter unna med bil.

Anmeldelser

Anmeldelser av Velvet Luxe Hotel

10

Enestående

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Personale og service

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice