Privat vert

Bed and Breakfast Donde Rafa

Overnattingsstedets klasse: 3.5
Bed & breakfast i Maracay

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Maracay, bør du vurdere Bed and Breakfast Donde Rafa. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (6)

  • Daglig rengjøring
  • Transport til stranden (inkludert)
  • Vask av klær
  • Concierge-tjenester
  • Kullgriller
  • Tour-/billettassistanse

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøleskap
  • Privat bad
  • Eget spiseområde
  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Blendingsgardiner/gardiner
Den nåværende prisen er 401 kr
inkludert skatter og avgifter
26. sep.–27. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Rom – classic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Firemannsrom – classic

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 lang enkeltseng og 1 køyeseng (dobbel)

Rom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Tremannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 lang enkeltseng

Studio – classic

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 dobbeltseng, 1 lang enkeltseng og 2 køyesenger (doble)

Rom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 2 lange enkeltsenger og 2 køyesenger (doble)

Rom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 lang enkeltseng, 1 dobbeltseng, 1 køyeseng (dobbel) og 1 enkeltseng

Rom – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
30 Avenida Los Cocos, A la Izq del Daluigi pasando el SEBIN, Maracay, MARACAY, 2101

Hva som finnes i nærheten

  • Maracay lufttartsmuseum - 6 min kjøring - 5.6 km
  • Jose Perez Colmenares stadion - 11 min kjøring - 7.2 km
  • Kartodromen Carmencita Hernández - 12 min kjøring - 9.9 km
  • Sentraluniversitetet i Venezuela - 13 min kjøring - 7.9 km
  • Valencia akvarium - 59 min kjøring - 68.7 km

Transport

  • Valencia (VLN-Arturo Michelena internasjonale flyplass) – 64 min. med bil
  • Transport til stranden inkludert

Restauranter

  • ‪Sushi & Cebiche - ‬3 min kjøring
  • ‪Zhuba Restaurant - ‬3 min kjøring
  • ‪La Mansión de Las Delicias - ‬11 min gange
  • ‪Q' Arepas Maracay - ‬5 min kjøring
  • ‪Full Empanadas - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Bed and Breakfast Donde Rafa

  • Når du skal til Maracay, bør du vurdere Bed and Breakfast Donde Rafa. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 10 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 15.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder)*
    • Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler
    • Dyrepass tilbys

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene (maks. 2 enheter)
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Høyderestriksjoner gjelder for parkering på stedet
    • En garasje er tilgjengelig på stedet

Utenfor overnattingsstedet

    • Kostnadsfri transport til stranden

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert fra kl. 08.00 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 09.00 til kl. 10.30 i helgene
  • Kullgriller

Ting å gjøre

  • Transport til stranden (inkludert)
  • Økoturer i nærheten
  • Fisking i nærheten

Tjenester

  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Transport til stranden (inkludert)
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Ildsted

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner

Fasiliteter

  • Massasje på rommet
  • Eget spiseområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Såpe og sjampo
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)
  • Strømadaptere/-ladere

Mat og drikke

  • Champagneservering
  • Måltidslevering
  • Kjøleskap

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Sen innsjekking mellom kl. 23.30 og kl. 05.30 tilbys mot et tillegg på 20 % av romprisen

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 15 USD per kjæledyr per natt

Parkering

  • Begrenset parkeringshøyde

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.

Også kjent som

Breakfast Donde Rafa Maracay
Bed and Breakfast Donde Rafa MARACAY
Bed and Breakfast Donde Rafa Bed & breakfast
Bed and Breakfast Donde Rafa Bed & breakfast MARACAY

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Bed and Breakfast Donde Rafa?

Ja, hunder er velkomne. Det koster USD 15 per kjæledyr per natt. Dyrepass og mat- og vannskåler er tilgjengelig.

Har Bed and Breakfast Donde Rafa parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Bed and Breakfast Donde Rafa?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Bed and Breakfast Donde Rafa og i nærheten?

I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel fisking. Ytterligere aktiviteter i nærheten inkluderer kasino og økoturer.

Anmeldelser

Anmeldelser av Bed and Breakfast Donde Rafa

9,0

Fantastisk

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Habitación limpia, ambiente familiar, muy buena atención
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent