Ca Angeli

Gjestehus i sentrum og i gåavstand fra Rialto-broen

Velg datoer for å se priser

Ca Angeli har en båthavn og ligger like i nærheten av Canal Grande. Noen av frynsegodene er wi-fi og frokostbuffé hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00. Det tar dessuten bare 15 minutter å gå til Rialto-broen og Markusplassen.

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Tilstøtende rom er tilgjengelige
  • Aircondition
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (6)

  • Daglig rengjøring
  • Båthavn
  • Hage
  • Safe i resepsjonen
  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Tilstøtende rom
  • Privat bad
  • TV
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Blendingsgardiner/gardiner

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Luksusrom, kanalutsikt

  • Utsikt mot kanal
  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – superior, 1 soverom, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (lang enkel) ELLER 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (lang enkel)
  • Wi-fi inkludert

Rom – superior

9,6 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Calle del Tragheto della Madoneta, 1434, Venice, VE, 30125

Hva som finnes i nærheten

  • Canal Grande - 2 min gange - 0.2 km
  • Palazzo Pisani Moretta - 2 min gange - 0.2 km
  • Rialto-broen - 5 min gange - 0.5 km
  • Markusplassen - 13 min gange - 1.1 km
  • Piazzalle Roma - 13 min gange - 1.1 km

Transport

  • Marco Polo flyplass (VCE) – 7,6 km
  • Treviso (TSF) – 26,2 km
  • Venezia Santa Lucia stasjon - 16 min gange
  • Venezia (XVQ-Santa Lucia jernbanestasjon) - 16 min gange

Restauranter

  • ‪Marchini Time - ‬11 min gange
  • ‪Ristorante Omnibus - ‬10 min gange
  • ‪Al Teatro Goldoni Ristorante - ‬10 min gange
  • ‪Ristorante Caffè Saraceno - ‬6 min gange
  • ‪Poke A Pua - ‬12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Ca Angeli

  • Ca Angeli har en båthavn og ligger like i nærheten av Canal Grande. Noen av frynsegodene er wi-fi og frokostbuffé hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00. Det tar dessuten bare 15 minutter å gå til Rialto-broen og Markusplassen.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 6 rom
    • Består av 2 etasjer
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.30
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag frem til kl. 22.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
    • Gjester som bestiller oppholdet i Venezia, bes om å besøke nettstedet #EnjoyRespectVenezia www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia for viktig informasjon og regler som gjelder i byen.
    • Bagasje kan sjekkes inn etter kl. 09.00.
    • På visse datoer i året må besøkende betale et adgangsgebyr på EUR 5 per person per dag for å komme inn i Venezia. Personer med overnatting i Venezia er fritatt fra å betale dette. Gjester må imidlertid be om en fritakskupong på forhånd, som skal fremvises sammen med legitimasjon ved ankomst. Besøk cda.comune.venezia.it for å sjekke berørte datoer og be om et unntak.
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Ett barn (3 år eller yngre) kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter), maks. 2 enheter)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted
    • Ingen alkoholservering på stedet
    • Ikke tillatt med utdrikningslag

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00

Reise med barn

  • Overnatting for barn er inkludert (se mer informasjon)

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • 1 bygning
  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Båthavn

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tynt teppegulv på rommet
  • Flisgulv på rommet
  • Hardtregulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming
  • Vannkoker
  • Tøfler

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Lydisolering
  • Sengetøy av topp kvalitet

Fasiliteter

  • Individuelt dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Bidé
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter) og grense på 2 enheter)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Tilstøtende rom
  • Lokale kart
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • En avgift pålegges av byen og vil innkreves på overnattingsstedet. Denne avgiften gjelder ikke for personer som er bosatt i Venezia by og barn under 10 år. Ytterligere fritak kan gjelde for pasienter og deres ledsagere samt personer som oppholder seg i byen av spesifikke grunner, noe som vil måtte dokumenteres på overnattingsstedet. Det påløper en reduksjon på 30 % mellom 1.–31. januar.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. januar til den 31. januar: EUR 1.00 per person, per natt for voksne og EUR 0.50 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. februar til den 31. desember: EUR 1.50 per person, per natt for voksne og EUR 0.70 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.

Barn og ekstrasenger

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: karbonmonoksidalarm, brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin.
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, JCB International og Union Pay
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Angeli Ca'
Ca' Angeli
Ca' Angeli Apartment
Ca' Angeli Apartment Venice
Ca' Angeli Venice
Ca` Angeli Hotel Venice
Ca' Angeli Venice
Ca' Angeli Apartment
Ca' Angeli Apartment Venice

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Ca Angeli?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Ca Angeli parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved Ca Angeli.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Ca Angeli?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.30. Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Finnes det et kasino på Ca Angeli?

Nei, dette gjestehuset har ikke kasino, men Casino di Venezia (10 min. til fots) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Ca Angeli og i nærheten?

Ca Angeli tilbyr hage.

Hvordan er området Ca Angeli ligger i?

Ca Angeli ligger i Venezia sentrum, bare 1 minutter til fots fra Canal Grande og 7 minutter til fots fra Rialto-broen.