Fabexpress Raj Palace
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i sentrum i Mumbai
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Fabexpress Raj Palace





Fabexpress Raj Palace ligger 9,8 km fra Juhu Beach. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 6 minutter å gå til Malad West stasjon og 10 minutter å gå til Valnai jernbanestasjon.
Anmeldelser
2,02,0 av 10 –
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (5)
Hovedfasiliteter (5)
- Daglig rengjøring
- Frokost
- Døgnåpen resepsjon
- Aircondition
- Safe i resepsjonen
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- Privat bad
- Daglig rengjøring
- Kabel-TV
- Luksussengetøy
- Toalettartikler (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom – deluxe

Rom – deluxe
- 10 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hsquare Prime Stay
Goregaon West
Hsquare Prime Stay
Goregaon West
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
2.0 av 10, 1 anmeldelse
2,0
1 anmeldelse
Prisen er 354 kr
354 kr
inkludert skatter og avgifter
29. sep.–30. sep.

Astha Kandivali Service Apt
Kandivali øst
Astha Kandivali Service Apt
Kandivali øst
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
4.0 av 10, 1 anmeldelse
4,0
1 anmeldelse
Prisen er 402 kr
402 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Fabhotel Peralz
Borivali vest
Fabhotel Peralz
Borivali vest
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
2.0 av 10, 1 anmeldelse
2,0
1 anmeldelse
Prisen er 378 kr
378 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Mumbai Dorms
Malad West
Mumbai Dorms
Malad West
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon

HOTEL MUMBAI HOUSE MINDSPACE MALAD
Malad West
HOTEL MUMBAI HOUSE MINDSPACE MALAD
Malad West
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
6.6 av 10, 13 anmeldelser
6,6
13 anmeldelser
Prisen er 424 kr
424 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Gagal Home - Apartments Suite
Kandivali øst
Gagal Home - Apartments Suite
Kandivali øst
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Prisen er 291 kr
291 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Hotel Royal Inn
Kandiwali West
Hotel Royal Inn
Kandiwali West
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse
Prisen er 557 kr
557 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Hotel Rexton Inn
Marol
Hotel Rexton Inn
Marol
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 364 kr
364 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

New Lavender By Glitz Hotels
Marol
New Lavender By Glitz Hotels
Marol
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 206 kr
206 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Hotel Benzy Palace, Near Mumbai International Airport
Andheri East
Hotel Benzy Palace, Near Mumbai International Airport
Andheri East
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 284 kr
284 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Shop No: 9-A, Rustom Market, Link Road, Sakinaka Kurla, LT Nagar, Ground Floor, Mumbai, Maharashtra, 400072
Hva som finnes i nærheten
- Mindspace - 5 min gange - 0.4 km
- Mindspace Garden - 6 min kjøring - 2.1 km
- Inorbit Mall - 7 min kjøring - 2.1 km
- Juhu Beach - 43 min kjøring - 12.1 km
- USAs generalkonsulat - 51 min kjøring - 20.2 km
Transport
- Chhatrapati Shivaji Internasjonale flyplass (BOM) – 37 min. med bil
- Navi Mumbai int. lufthavn (NMI) – 101 min. med bil
- Pahadi Goregaon jernbanestasjon - 3 med bil
- Mumbai Goregaon stasjon - 4 med bil
- Mumbai Jogeshwari stasjon - 7 med bil
- Malad West stasjon – 6 min. gange
- Valnai jernbanestasjon – 10 min. gange
- Dahanukarwadi (Kandivali) T-banestasjon – 23 min. gange
Restauranter
- Jimis Burger - 7 min gange
- Sammy Sosa - 3 min gange
- Silver Oaks - 6 min gange
- Lemon Grass Restaurant - 6 min gange
- Tandoor - 12 min gange
Om dette overnattingsstedet
Fabexpress Raj Palace
- Fabexpress Raj Palace ligger 9,8 km fra Juhu Beach. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 6 minutter å gå til Malad West stasjon og 10 minutter å gå til Valnai jernbanestasjon.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 13 rom
- Består av 2 etasjer
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder (bøter pålegges)
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
- Mottakelse hver dag (inkludert)
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Fasiliteter
- 1 bygning
- Bygget i 2020
- Safe i resepsjonen
- Tradisjonell stil
Tilgjengelighetstilpasninger
- Kun trapp til øvre etasjer
- Flisgulv i i fellesområder
Romfasiliteter
Underholdning
- 28 tommers LCD-TV
- Kabel-TV
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Takvifte
Sov godt
- Sengetøy av topp kvalitet
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Regndusjhode
- Dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Mat og drikke
- Flaskevann (inkludert)
Mer
- Daglig rengjøring
- Safe på rommet
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 300 for voksne og INR 100 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Fabexpress Raj Palace Hotel
Fabexpress Raj Palace Mumbai
Fabexpress Raj Palace Hotel Mumbai
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Fabexpress Raj Palace?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har Fabexpress Raj Palace parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Fabexpress Raj Palace.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Fabexpress Raj Palace?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hvordan er området Fabexpress Raj Palace ligger i?
Fabexpress Raj Palace ligger i Malad West, bare 6 minutter til fots fra Malad West stasjon og 6 minutter til fots fra Mindspace.