Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med 2 barer/lounger, nær Verket-Avesta kunst

Velg datoer for å se priser

Velger du Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection, tar det bare 5 minutter å kjøre til Dalahesten og Metropoolen. Vil du ha en drink, kan du velge mellom 2 barer/lounger, og kafeen er stedet å dra til hvis magen begynner å rumle. Noen andre høydepunkter er en snackbar/delikatesseforretning og en terrasse.

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar

Hovedfasiliteter (10)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Restaurant og 2 barer/lounger
  • Kaffebar/kafé
  • Terrasse
  • Kaffe på fellesområdet
  • Snackbar/delikatesseforretning
  • Flerspråklig personale
  • Gavebutikk/aviskiosk
  • Bryllupstjenester
  • Tour-/billettassistanse

For familier (6)

  • Babyseng/barneseng (mot betaling)
  • Privat bad
  • Terrasse
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
  • Badekåper
Den nåværende prisen er 992 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

Romalternativer

Rom – standard, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

9,2 av 10
Fantastisk
(15 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard, 1 enkeltseng, ikke-røyk

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Suite – junior, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Økonomirom, 1 enkeltseng, ikke-røyk, ingen vinduer

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Rom

  • Plass til 4 personer

Rom

  • Plass til 4 personer

1 King Bed Non-Smoking Standard Room Full Breakfast

  • 21 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Hogbostigen 1, Avesta, 77463

Hva som finnes i nærheten

  • Verket-Avesta kunst - 16 min gange - 1.4 km
  • Dalahesten - 1 min kjøring - 2.4 km
  • Högfors stasjon - 25 min kjøring - 29.9 km
  • Sala silvergruva - 34 min kjøring - 51.9 km
  • Eco-Park Bergplant - 40 min kjøring - 65.4 km

Transport

  • Borlänge (BLE-Dala) – 40 min. med bil
  • Krylbo västra busstopp - 6 med bil
  • Krylbo Avesta stasjon - 6 med bil
  • Avesta centrum stasjon - 13 min gange

Restauranter

  • ‪Karlfeldtgården - ‬7 min kjøring
  • ‪Unamás - ‬18 min gange
  • ‪Burger King - ‬2 min kjøring
  • ‪Burning Duck - ‬17 min gange
  • ‪Visent Grill& Bar - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection

  • Velger du Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection, tar det bare 5 minutter å kjøre til Dalahesten og Metropoolen. Vil du ha en drink, kan du velge mellom 2 barer/lounger, og kafeen er stedet å dra til hvis magen begynner å rumle. Noen andre høydepunkter er en snackbar/delikatesseforretning og en terrasse.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 44 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Fra mandag til fredag er resepsjonen åpen fra kl. 06.00 til kl. 22.00, og fra lørdag til søndag er den åpen fra kl. 07.00 til kl. 22.00
    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 12.00
    • Dette overnattingsstedet har stilletid fra kl. 23.00 til kl. 07.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder)*
    • Kun spesifikke rom. Kjæledyrvennlige rom kan bestilles ved å kontakte overnattingsstedet på nummeret i bestillingsbekreftelsen*
    • Kjæredyr må holdes under oppsyn
    • Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert fra kl. 07.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 11.00 i helgene
  • 2 barer/lounger
  • Restaurant
  • Kaffebar/kafé
  • Kaffe/te i fellesområdet
  • Snackbar/delikatesseforretning

Reise med barn

  • Barnemeny

Ting å gjøre

  • Rabatt på nærliggende treningsstudio

Tjenester

  • Tur-/billettassistanse
  • Bryllupstjenester
  • Flerspråklig personale

Fasiliteter

  • Bygget i 2025
  • Terrasse

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 90
  • Tilgjengelighetstilpasset offentlig toalett
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Tilgjengelighetstilpasset forretningssenter
  • Tilgjengelighetstilpasset restaurant
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang
  • 4 trapper for adkomst til overnattingsstedet
  • Tepper på gulvet i fellesområder
  • Hardtregulv i fellesområder

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Vannkoker
  • Badekåper

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Lydisolering
  • Baby-/barnesenger (mot betaling)
  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Dusj
  • Bidé
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))

Mat og drikke

  • Te/pulverkaffe inkludert

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Høydepunkter

Spisesteder

Husmanskost: restaurant som ligger ved bassenget og spesialiserer seg på lokale retter. Her serveres lunsj, middag og lette måltider. Gjestene kan bestille drinker i baren og spise utendørs (avhengig av været). En barnemeny er tilgjengelig. Åpen hver dag
Vinterträdgården: lobbylounge som serverer lunsj, middag og lette måltider. En barnemeny er tilgjengelig. Åpen hver dag

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Sen innsjekking mellom kl. 22.00 og kl. 23.00 tilbys mot et tillegg på SEK 100

Barn og ekstrasenger

  • Barneseng er tilgjengelig mot et tillegg på 100 SEK per opphold
  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 400 SEK per natt
  • Gjester må kontakte overnattingsstedet i forkant for å reservere babysenger og ekstrasenger

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 350 SEK per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Det er ikke mulig å garantere at du vil bli tildelt et stille rom.
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og mobil. Ingen kontantbetalinger. 
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Apple Pay og Samsung Pay.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Hotel Riverside Avesta, Bw Signature Collection Hotel
Hotel Riverside Avesta, Bw Signature Collection Avesta
Hotel Riverside Avesta, Bw Signature Collection Hotel Avesta

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection?

Ja, hunder er velkomne. Det koster SEK 350 per kjæledyr per natt. Mat- og vannskåler er tilgjengelig.

Har Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection og i nærheten?

Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection tilbyr 2 barer.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection?

Ja, stedet har en restaurant som tilbyr utendørsservering og lokale retter.

Hvordan er området Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection ligger i?

Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection ligger bare 17 minutter til fots fra Verket-Avesta kunst.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Riverside Avesta, BW Signature Collection

8,8

Utmerket

9,4

Renhold

8,4

Fasiliteter

9,0

Personale og service

9,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Bra frukost och trevlig personal!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Familjevänligt, lugnt och bra
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Kanonbra ställe!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastisk frukost. Rent, rymligt o väldigt fräscha rum o mkt hjälpsam o välkomnande personal . Har jag vägarna förbi stannar jag gärna över natten även i framtiden
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Trevligt hotell med bra rum.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Väldigt bra service och god frukost
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nytt hotell, bra fukost, bodde bara en natt men fräscht. Bo där det är bra.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Rent. Hjälpsam och trevlig personal. Tyst. Bra frukost.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Förmånligt boende med frukost. Min bilkarta hittade inte adressen så fick ta hjälp av Google Maps. Bra frukost 👏.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Modernt, smidigt, bäldigt bra boende
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Vistelsen var, som vanligt, väldigt bra på Riverside
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Mycket bra service och god frukost.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Fräscht rum men rörigt och lite personal på frukosten, när vi kom fanns inga rena koppar och glas , det var slut på bland annat bröd och köttbullar, saknade bacon och gott bröd men i övrigt ok.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ganska nybyggt med lite större rum mot vad man kan få i nya hotell. Positivt. En bra restaurang i anslutning till hotellet. Bra frukost och gratis parkering. Rekomenderar.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nytt, fräscht o supergod mat
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Frukosten kunde varit bättre organiserad. Svårt att hiita allt vi ville ha.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Bra frukost
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Utmärkt frukost. På långfredagen var det istället brunch som var mycket bra, som också ingick. Personalen var trevlig och hjälpsam, utmärkt service!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastiskt med rymligt rum och badrum. Frukostbuffén var ypperlig. Det som var bäst var personalens bemötande. En sak som kan bli bättre är luften på rummet då det var för varmt.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nytt, snyggt och mysiga miljöer!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ett futuristiskt modernt hotell med jätte trevlig personal. Lite långt till centrum. Deras mat var jätte bra och en helt otrolig frukostbuffé. Enda negativa var att rummet var fruktansvärt varmt med ingen luftkonditionering. Visserligen fick man låna fläktar men det hjälpte föga.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Paus i bilåkandet på nyöppnat hotell

Hotellet är helt nybyggt, kommer bli kanon när alla bitar är på plats. Snyggt inrett, mumsig mat, serviceminded personal
Skönt, luftigt, svalt rum
Saknade inget på frukosten
Snygg juicebar
Therese Asplunds vackra fotografier pryder varje vrå av hotellet
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good breakfast. Very nice reception service.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

God frukost och god middag! Städningen i ett av rummen var mindre bra med bl.a. ej tömd papperskorg från tidigare gäster.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Frukosten var utmärkt men ventilationen fungerade inte på rummen och det går inte att öppna fönstren så det var 25 grader varmt och dålig luft