Liru Tujia Hostel

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Beijing

Velg datoer for å se priser

Velger du Liru Tujia Hostel, tar det 10 minutter å kjøre til Wangfujing-gaten og Den forbudte by. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Sanlitun Road. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 5 minutter å gå til Changchunjie stasjon og 12 minutter å gå til Fuxingmen stasjon.

Anmeldelser

8,0 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Parkering tilgjengelig
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (2)

  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Bagasjeoppbevaring
Den nåværende prisen er 475 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Family Room

  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng

Single Room

  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Double Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Standard Room

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 2 Jia, Xibianmen East Street, Beijing, Beijing, 10045

Hva som finnes i nærheten

  • Beijing finansgate - 1 min gange - 0.0 km
  • Sentral konservatorium for musikk - 6 min gange - 0.5 km
  • Hvit sky-tempelet - 19 min gange - 1.6 km
  • XiDan handleområde - 2 min kjøring - 2.0 km
  • Niujie-moskeen - 2 min kjøring - 2.1 km

Transport

  • Beijing (PEK - Capital int.) – 51 min. med bil
  • Beijing (PKX - Daxing int.) – 55 min. med bil
  • Beijing nord jernbanestasjon - 7 med bil
  • Fengtai jernbanestasjon - 10 med bil
  • Beijing Tsinghua park stasjon - 11 med bil
  • Changchunjie stasjon – 5 min. gange
  • Fuxingmen stasjon – 12 min. gange
  • Taipingqiao T-banestasjon – 15 min. gange

Restauranter

  • ‪星巴克 - ‬7 min gange
  • ‪Yonghe King 永和大王 - ‬6 min gange
  • ‪McDonald's (麦当劳) - ‬6 min gange
  • ‪McDonald's (麦当劳) - ‬13 min gange
  • ‪星巴克 - ‬14 min gange

Om dette overnattingsstedet

Liru Tujia Hostel

  • Velger du Liru Tujia Hostel, tar det 10 minutter å kjøre til Wangfujing-gaten og Den forbudte by. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Sanlitun Road. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 5 minutter å gå til Changchunjie stasjon og 12 minutter å gå til Fuxingmen stasjon.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 41 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 12.00
    • Utsjekking kl. 14.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Bygget i 2007

Vilkår og avgifter

Parkering

  • Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Liru Tujia Hostel Hotel
Liru Tujia Hostel Beijing
Liru Tujia Hostel Hotel Beijing

Ofte stilte spørsmål

Har Liru Tujia Hostel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Liru Tujia Hostel?

Innsjekking er mulig fra kl. 12.00. Du må sjekke ut innen kl. 14.00.

Hvordan er området Liru Tujia Hostel ligger i?

Liru Tujia Hostel ligger Xicheng, bare 5 minutter til fots fra Changchunjie stasjon.

Anmeldelser

Anmeldelser av Liru Tujia Hostel

8,0

Veldig bra

8,0

Renhold

8,0

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Happy overall

The room was good enough for me, all i needed for a solo traveller. No english speaking on reveption tho so need the translator. Not too much within walking distance so good job taxi's are reasonably priced. To be fair everything in beijing is quite far from one another