Privat vert
Thornbury Guest House Room 5
Overnattingsstedets klasse: 2
Gjestehus med praktisk avstand til Southampton cruiseterminal
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Thornbury Guest House Room 5





Fra Thornbury Guest House Room 5 tar det 10 minutter å kjøre til Southampton cruiseterminal og New Forest National Park. Velger du å bo i dette gjestehuset, er du bare en kort kjøretur unna Paultons Family Theme Park - Home of Peppa Pig World.
Anmeldelser
2,02,0 av 10 –
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 460 kr
460 kr
inkludert skatter og avgifter
29. sep.–30. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Dobbeltrom

Dobbeltrom
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

The Star Hotel
Southampton City Centre
The Star Hotel
Southampton City Centre
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
7.8 av 10, Bra, 1 003 anmeldelser
7,8
Bra
1 003 anmeldelser
Prisen er 656 kr
656 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Days Inn by Wyndham Southampton Rownhams
Southampton
Days Inn by Wyndham Southampton Rownhams
Southampton
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
7.6 av 10, Bra, 1 000 anmeldelser
7,6
Bra
1 000 anmeldelser
Prisen er 502 kr
502 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

The Bitterne Park Hotel
Southampton
The Bitterne Park Hotel
Southampton
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
6.6 av 10, 35 anmeldelser
6,6
35 anmeldelser
Prisen er 698 kr
698 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Holiday Inn Express Southampton M27 Jct7 by IHG
Southampton
Holiday Inn Express Southampton M27 Jct7 by IHG
Southampton
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 1 426 anmeldelser
8,6
Utmerket
1 426 anmeldelser
Prisen er 812 kr
812 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Shirley House 3 Guest House Self Catering
Freemantle
Shirley House 3 Guest House Self Catering
Freemantle
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
7.2 av 10, Bra, 29 anmeldelser
7,2
Bra
29 anmeldelser

Brookvale Guest House Room 14
Portswood
Brookvale Guest House Room 14
Portswood
- Wi-fi inkludert
6.0 av 10, 4 anmeldelser
6,0
4 anmeldelser
Prisen er 349 kr
349 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Room 1 - The Archers
Banister's Park
Room 1 - The Archers
Banister's Park
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
3.4 av 10, 6 anmeldelser
3,4
6 anmeldelser
Prisen er 571 kr
571 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Botleigh Grange Hotel & Spa
Southampton
Botleigh Grange Hotel & Spa
Southampton
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.2 av 10, Veldig bra, 476 anmeldelser
8,2
Veldig bra
476 anmeldelser
Prisen er 1 014 kr
1 014 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Brookvale Guest House Room 11
Portswood
Brookvale Guest House Room 11
Portswood
- Wi-fi inkludert
6.2 av 10, 10 anmeldelser
6,2
10 anmeldelser
Prisen er 375 kr
375 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Centrally located double room
Freemantle
Centrally located double room
Freemantle
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
2.0 av 10, 5 anmeldelser
2,0
5 anmeldelser
Prisen er 315 kr
315 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

39 Thornbury Ave, Southampton, England, SO15 5BQ
Hva som finnes i nærheten
- The Common - 5 min gange - 0.4 km
- Mayflower-teatret - 18 min gange - 1.6 km
- SeaCity Museum - 18 min gange - 1.6 km
- Southampton Guildhall - 20 min gange - 1.7 km
- WestQuay kjøpesenter - 5 min kjøring - 2.1 km
Transport
- Southampton (SOU) – 14 min. med bil
- Bournemouth (BOH-Bournemouth internasjonale flyplass) – 39 min. med bil
- Southampton St Denys Station - 4 med bil
- Southampton Central Station - 14 min gange
- Millbrook Station - 19 min gange
Restauranter
- The Freemantle Arms - 13 min gange
- Bottle & Stoat - 14 min gange
- The Witch's Brew - 8 min gange
- The Dirty Barrel - 15 min gange
- The Wellington Arms - 11 min gange
Om dette overnattingsstedet
Thornbury Guest House Room 5
- Fra Thornbury Guest House Room 5 tar det 10 minutter å kjøre til Southampton cruiseterminal og New Forest National Park. Velger du å bo i dette gjestehuset, er du bare en kort kjøretur unna Paultons Family Theme Park - Home of Peppa Pig World.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Romfasiliteter
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Også kjent som
Thornbury Room 5 Southampton
Thornbury Guest House Room 5 Guesthouse
Thornbury Guest House Room 5 Southampton
Thornbury Guest House Room 5 Guesthouse Southampton
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Thornbury Guest House Room 5?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Thornbury Guest House Room 5 parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Thornbury Guest House Room 5.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Thornbury Guest House Room 5?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Finnes det et kasino på Thornbury Guest House Room 5?
Nei, dette gjestehuset har ikke kasino, men Grosvenor Casino (3 min. med bil) og Genting Casino (5 min. med bil) ligger begge i nærheten.
Hvordan er området Thornbury Guest House Room 5 ligger i?
Thornbury Guest House Room 5 ligger bare 18 minutter til fots fra Mayflower-teatret og 18 minutter til fots fra SeaCity Museum.