Maison Brunon
Bed & breakfast i gåavstand fra Brugge markedsplass
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Maison Brunon





Maison Brunon har en flott beliggenhet bare 10 minutters gange unna Brugge markedsplass og Bruges julemarked.
Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Firemannsrom – familie

Firemannsrom – familie
- Byutsikt
- 65 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – deluxe

Dobbeltrom – deluxe
- Byutsikt
- 26 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger ELLER 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Grand Hotel Casselbergh Bruges
Historical Center Bruges
Grand Hotel Casselbergh Bruges
Historical Center Bruges
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
9.8 av 10, Suverent, 1 002 anmeldelser
9,8
Suverent
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 718 kr
1 718 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Dukes’ Palace – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
Dukes’ Palace – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.6 av 10, Suverent, 1 004 anmeldelser
9,6
Suverent
1 004 anmeldelser
Prisen er 2 646 kr
2 646 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Dukes’ Arches – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
Dukes’ Arches – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 1 004 anmeldelser
9,4
Suverent
1 004 anmeldelser
Prisen er 1 837 kr
1 837 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Martin's Relais
Historical Center Bruges
Martin's Relais
Historical Center Bruges
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 1 022 anmeldelser
9,4
Suverent
1 022 anmeldelser
Prisen er 1 315 kr
1 315 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Martin's Brugge
Historical Center Bruges
Martin's Brugge
Historical Center Bruges
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Bar
9.0 av 10, Fantastisk, 1 652 anmeldelser
9,0
Fantastisk
1 652 anmeldelser
Prisen er 1 246 kr
1 246 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Dukes’ Academie – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
Dukes’ Academie – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Treningsrom
9.6 av 10, Suverent, 1 002 anmeldelser
9,6
Suverent
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 945 kr
1 945 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Hotel Aragon
Historical Center Bruges
Hotel Aragon
Historical Center Bruges
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Bar
9.4 av 10, Suverent, 1 002 anmeldelser
9,4
Suverent
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 505 kr
1 505 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Hotel Lucca
Historical Center Bruges
Hotel Lucca
Historical Center Bruges
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.6 av 10, Suverent, 114 anmeldelser
9,6
Suverent
114 anmeldelser
Prisen er 1 324 kr
1 324 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Dukes’ Palace Residence – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
Dukes’ Palace Residence – by Dukes’ Hotel Collection
Historical Center Bruges
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
9.6 av 10, Suverent, 1 000 anmeldelser
9,6
Suverent
1 000 anmeldelser
Prisen er 1 737 kr
1 737 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Monsieur Ernest
Historical Center Bruges
Monsieur Ernest
Historical Center Bruges
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Bar
9.0 av 10, Fantastisk, 515 anmeldelser
9,0
Fantastisk
515 anmeldelser
Prisen er 1 302 kr
1 302 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

6 Riddersstraat, Bruges, Vlaams Gewest, 8000
Hva som finnes i nærheten
- Burg - 3 min gange - 0.3 km
- Brugge markedsplass - 4 min gange - 0.4 km
- Brugge klokketårn - 4 min gange - 0.4 km
- Hellige Blods basilika - 4 min gange - 0.4 km
- Bruges julemarked - 6 min gange - 0.5 km
Transport
- Ostende (OST-Ostende-Brugge internasjonale flyplass) – 44 min. med bil
- Brussel lufthavn, (BRU) – 98 min. med bil
- Charleroi (CRL – Brussels South Charleroi) – 113 min. med bil
- Lissewege stasjon - 14 med bil
- Brugge-Sint-Pieters stasjon - 15 med bil
- Brugge stasjon - 23 min gange
Restauranter
- Dees Coffeeshop - 2 min gange
- Curry Palace And Tandoor - 2 min gange
- Café Cambrinus - 4 min gange
- Café Rose Red - 3 min gange
- Vlaminck'14 - 4 min gange
Om dette overnattingsstedet
Maison Brunon
- Maison Brunon har en flott beliggenhet bare 10 minutters gange unna Brugge markedsplass og Bruges julemarked.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 3 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 20.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Tilgjengelighetstilpasninger
- Hardtregulv på rommet
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Badekåper og tøfler
Sov godt
- Sengetøy
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Såpe og sjampo
- Hårføner
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.20 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Maison Brunon Bruges
Maison Brunon Bed & breakfast
Maison Brunon Bed & breakfast Bruges
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Maison Brunon?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Maison Brunon parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Maison Brunon.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Maison Brunon?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Finnes det et kasino på Maison Brunon?
Nei, dette bed & breakfast-hotellet har ikke kasino, men Casino Blankenberge (20 min. med bil) og Knokke Casino (23 min. med bil) ligger begge i nærheten.
Hvordan er området Maison Brunon ligger i?
Maison Brunon ligger bare 5 minutter til fots fra Brugge markedsplass og 6 minutter til fots fra Bruges julemarked.