Hotel Uttara
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Dhaka
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Hotel Uttara





Du får et flott opphold i Dhaka hvis du velger Hotel Uttara.
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Rengjøring (på forespørsel)
- Døgnåpen resepsjon
- Aircondition
Den nåværende prisen er 347 kr
347 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – deluxe

Dobbeltrom – deluxe
- 20 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbelt- eller tomannsrom – familie

Dobbelt- eller tomannsrom – familie
- Byutsikt
- 24 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 2 dobbeltsenger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Family Inn
Dhaka
Hotel Family Inn
Dhaka
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
5.4 av 10, 10 anmeldelser
5,4
10 anmeldelser
Prisen er 162 kr
162 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Blossom Hotel Dhaka
Dhaka
Blossom Hotel Dhaka
Dhaka
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.2 av 10, Veldig bra, 108 anmeldelser
8,2
Veldig bra
108 anmeldelser
Prisen er 322 kr
322 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Hotel Grand Circle Inn
Dhaka
Hotel Grand Circle Inn
Dhaka
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 6 anmeldelser
10
Suverent
6 anmeldelser
Prisen er 276 kr
276 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Dhaka Golden Inn
Gulshan
Hotel Dhaka Golden Inn
Gulshan
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.6 av 10, Bra, 9 anmeldelser
7,6
Bra
9 anmeldelser
Prisen er 388 kr
388 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel 71
Dhaka
Hotel 71
Dhaka
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Internettilgang
- Restaurant
8.0 av 10, Veldig bra, 144 anmeldelser
8,0
Veldig bra
144 anmeldelser
Prisen er 414 kr
414 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Tropical Daisy
Gulshan
Hotel Tropical Daisy
Gulshan
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 73 anmeldelser
8,0
Veldig bra
73 anmeldelser
Prisen er 334 kr
334 kr
inkludert skatter og avgifter
19. sep.–20. sep.

Richmond Hotel & Suites
Uttara
Richmond Hotel & Suites
Uttara
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
6.8 av 10, 137 anmeldelser
6,8
137 anmeldelser
Prisen er 294 kr
294 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Hotel The Capital
Dhaka
Hotel The Capital
Dhaka
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 31 anmeldelser
8,8
Utmerket
31 anmeldelser
Prisen er 314 kr
314 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.

Hotel Aero Link
Uttara
Hotel Aero Link
Uttara
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.4 av 10, Bra, 3 anmeldelser
7,4
Bra
3 anmeldelser

Sea Shell Palace
Uttara
Sea Shell Palace
Uttara
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 230 kr
230 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Road#28 Service Rd,, 12rd Floor, Shop#119, Syed Grand Center, Dhaka, Dhaka, 1230
Hva som finnes i nærheten
- North Tower - 3 min gange - 0.3 km
- Update-tårnet - 7 min gange - 0.6 km
- Aarong flaggskipbutikk - 15 min gange - 1.3 km
- Jamuna Future Park - 7 min kjøring - 8.4 km
- Bashundhara City kjøpesenter - 12 min kjøring - 17.1 km
Transport
- Dhaka (DAC-Shahjalal Intl.) – 34 min. med bil
- Flytogstasjon - 32 med bil
Restauranter
- Trouvaille - 11 min gange
- Red Chick'N - 10 min gange
- Premium Sweets, Uttara - 10 min gange
- Seashell Chinese Restaurant - 18 min gange
- pizza hut - 9 min gange
Om dette overnattingsstedet
Hotel Uttara
- Du får et flott opphold i Dhaka hvis du velger Hotel Uttara.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 20 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 12.30
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 12.30
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Takvifte
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Badekar eller dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
Mer
- Rengjøring på forespørsel
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Hotel Uttara Hotel
Hotel Uttara Dhaka
Hotel Uttara Hotel Dhaka
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Uttara?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Hotel Uttara parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Hotel Uttara.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Uttara?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 12.30. Du må sjekke ut innen kl. 12.30.
Hvordan er området Hotel Uttara ligger i?
Hotel Uttara ligger bare 4 minutter til fots fra North Tower og 13 minutter til fots fra Aarong flaggskipbutikk.