Hele leiligheten

Z102 studios

Overnattingsstedets klasse: 4
Leilighet med utendørs basseng, nær Potrero-stranden

Velg datoer for å se priser

Velger du Z102 studios, tar det 10 minutter å kjøre til Potrero-stranden og Flamingo-stranden. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Det er bare å glede seg over en terrasse og en hage, og leilighetene byr på både kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (9)

  • 4 leiligheter er røykfrie
  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Utendørsbasseng
  • Strandhåndklær
  • Terrasse
  • Aircondition
  • Hage
  • Vask av klær på egenhånd
  • Piknikområde

Føl deg som hjemme (6)

  • Baby-/barneseng (inkludert)
  • 2 soverom
  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Hage
  • Terrasse
Den nåværende prisen er 1 704 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

Romalternativer

Leilighet – design, 2 soverom, terrasse, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 60 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – design, 2 soverom, terrasse, bassengutsikt

  • 60 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – design, 2 soverom, balkong, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 60 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Leilighet – design, 2 soverom, balkong, bassengutsikt

  • 60 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
911 Playa, Potrero, Provincia de Guanacaste

Hva som finnes i nærheten

  • Potrero-bukten - 1 min gange - 0.0 km
  • Potrero-stranden - 3 min gange - 0.3 km
  • Flamingo-stranden - 5 min kjøring - 2.5 km
  • Penca-stranden - 10 min kjøring - 3.9 km
  • Grande-stranden - 49 min kjøring - 22.9 km

Transport

  • Tamarindo (TNO) – 33 min. med bil
  • Liberia (LIR-Daniel Oduber internasjonale flyplass) – 61 min. med bil

Restauranter

  • ‪Surf Box - ‬4 min kjøring
  • ‪Coffee Shop Puro - ‬18 min gange
  • ‪Soda Brasilito - ‬8 min kjøring
  • ‪Zona Azul - ‬30 min kjøring
  • ‪Coco Loco Bar & Restaurant - ‬6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Z102 studios

  • Velger du Z102 studios, tar det 10 minutter å kjøre til Potrero-stranden og Flamingo-stranden. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Det er bare å glede seg over en terrasse og en hage, og leilighetene byr på både kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 4 leiligheter
    • Består av 2 etasjer
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtiginnsjekking/-utsjekking tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Utsjekkingsinstruksjoner

    • Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
    • Slå av lysene og lås dørene
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Strandhåndklær

Basseng/spa

  • Utendørs svømmebasseng
  • Solsenger

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter) inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet

Familievennlig

  • Baby-/barneseng (inkludert)
  • Kunst- og håndverksutstyr
  • Barnebøker

Kjøkken

  • Kjøleskap (i full størrelse)
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn
  • Miniovn
  • Riskoker
  • Steketakke
  • Rengjøringsutstyr
  • Fryser

Soverom

  • Sengetøy av topp kvalitet
  • Dundyne
  • Medfølgende sengetøy
  • Seng med Tempur-madrass

Bad

  • Dusj
  • Toalettpapir
  • Såpe
  • Sjampo
  • Miljøvennlige toalettsaker
  • Håndklær
  • Hårføner

Underholdning

  • 43-tommers smart-TV med digital-TV-kanaler

Utendørsområder

  • Terrasse
  • Fullstendig inngjerdet
  • Hage
  • Piknikområde
  • Hagemøbler
  • Område for utendørs underholdning
  • Ildsted
  • Ved (inkludert)

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Muligheter for klesvask
  • Vaskemiddel

Komfort

  • Aircondition
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kun servicedyr er tillatt (ingen kjæledyr)

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heiser
  • Kun trapp til øvre etasjer
  • Godt opplyst inngangssti
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Vindusgitter
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Strykejern/-brett
  • Blendingsgardiner
  • Mobilnøkler
  • Restaurantguide

Beliggenhet

  • Ved havet
  • Ved sjøen

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat
  • Sikkerhetssystem
  • Utendørsbelysning

Generelt

  • 4 rom
  • 2 etasjer
  • 1 bygning
  • Bygget i 2025
  • Individuelt dekorert

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 06.00 og kl. 22.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat, sikkerhetssystem og utendørsbelysning på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Z102 studios basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 06.00 til kl. 22.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Z102 studios?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt, men servicedyr er velkomne.

Har Z102 studios parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Z102 studios?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Ekspress-innsjekking, ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Z102 studios og i nærheten?

Z102 studios tilbyr utendørsbasseng og piknikområde, i tillegg til hage.

Har Z102 studios et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med miniovn, hurtigmikser og brødrister.

Hvordan er området Z102 studios ligger i?

Z102 studios ligger i Potrero, bare 4 minutter til fots fra Potrero-stranden.