Hotel Pension Waldblick

Hotell i Neuenstein

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Neuenstein hvis du velger Hotel Pension Waldblick . Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 06.30 til kl. 09.30.

Anmeldelser

7,8 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Hage
  • Felles oppholdsrom
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (4)

  • TV
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 1 102 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Firemannsrom

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 lange enkeltsenger og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 lang enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom

7,0 av 10
Bra
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Hählganserstraße, 45, Neuenstein, Hessen, 36286

Hva som finnes i nærheten

  • Bad Hersfeld klosterruiner - 13 min kjøring - 7.3 km
  • Bad Hersfeld bymuseum - 13 min kjøring - 7.3 km
  • Bad Hersfeld kirke - 13 min kjøring - 7.3 km
  • Kurpark - 14 min kjøring - 7.6 km
  • Hessian Rhön naturpark - 39 min kjøring - 28.3 km

Transport

  • Frankfurt flyplass (FRA) – 103 min. med bil
  • Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) – 170 min. med bil
  • Bad Hersfeld stasjon - 13 med bil
  • Ludwigsau-Friedlos stasjon - 15 med bil
  • Wildeck-Hönebach stasjon - 23 med bil

Restauranter

  • ‪Altes Brauhaus - ‬8 min kjøring
  • ‪Karma Restaurant - ‬8 min kjøring
  • ‪News Cafe - ‬10 min kjøring
  • ‪Café Twins - ‬8 min kjøring
  • ‪China-Thai Restaurant Panda - ‬11 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Pension Waldblick

  • Du får et flott opphold i Neuenstein hvis du velger Hotel Pension Waldblick . Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 06.30 til kl. 09.30.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 12 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.30
    • Hurtiginnsjekking/-utsjekking tilgjengelig
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 06.30 til kl. 11.30
    • Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, får en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelboksen. Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder)*
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 06.30 til kl. 09.30

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)

Fasiliteter

  • Hage
  • Felles oppholdsrom

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV
  • Parabol-TV

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
  • Telefon

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 5 EUR per kjæledyr per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Pension Waldblick ?

Ja, hunder er velkomne. Det koster EUR 5 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Hotel Pension Waldblick parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Pension Waldblick ?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Ekspress-innsjekking og ekspress-utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Hotel Pension Waldblick og i nærheten?

Hotel Pension Waldblick tilbyr hage.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Pension Waldblick

7,8

Bra

7,8

Renhold

6,4

Fasiliteter

7,8

Personale og service

7,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

8/10 – Veldig bra

Trevligt hotell med bra frukost.
Hanna, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Fint overnatning sted må du er på farten
Thomas, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Fint og billigt ovrrnatningssted som pitstop på vej ned gennem Europa i bil.
Jens Overgaard, reise på 1 natt
Verifisert

4/10 – Greit

Slidt, rodet interiør, og generelt ikke særligt charmerende
Søren, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

Der var problemer med indtjening, da der ikkevar noget personale tilstede ved ankomsten. Gammel sted der virkelig trænger til en opdatering. Morgenmaden var ok.
Lone, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Zimmer war hell und sauber
Patricia, reise på 3 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Good
Motaman, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Ja
Ingo, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Een heerlijk ontbijt met veel vers fruit, top
WIM, reise på 1 natt
Verifisert

4/10 – Greit

Mærkeligt sted - et hus som er bygget om til værelser. Smart at man selv henter sin nøgke i en postkasse. Lille morgenmad. Der lå brugte bleer i vores skraldespand.
Inger Marie Brinch, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

Okay, men billederne er vist nogle år gamle, og man skal ikke tage overnatningen for morgenmadens skyld, vi burde måske have været der kl 06:30 da det var friskt, og ikke kl 8:30, omvendt så havde vi ferie og skulle ikke møde på arbejde kl 07:00 Tror at det var en one-timer
Jens Thøger, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Härligt ställe och natur
pia, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Ihan ok majoitus. Internet ei toiminut alueella jostain syystä.
Henrik, reise på 1 natt
Verifisert

4/10 – Greit

Værelset var gammelt og slidt. Vi tog vores nøgle i en self tjek in, men blev der 15 min. Hvorefter vi kørte videre. Og fandt et andet hotel. Vi mødte ikke et eneste levende person. Ingen bet på hverken telefonen eller w-lan. Det var lidt forprimitivt og slidt til vores standard.
steen Fahlmann, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Rent og pænt hyggeligt lille hotel beliggende tæt på A7, men langt fra vejstøj og lignende. Nydelig morgenmad. Lille hyggelig landsby.
Peter V, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Fredrik, reise på 1 natt