Family Hotel La Luna All Inclusive

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med innendørs basseng og restaurant i Novalja

Velg datoer for å se priser

Family Hotel La Luna All Inclusive er et bra valg hvis du skal til Novalja. Dette stedet kan friste med en badstue til avslapning, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Blir du sulten, er det bare å ta turen til restauranten.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Treningsrom
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (7)

  • Restaurant
  • Innendørsbasseng
  • Treningssenter
  • Badstue
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Vask av klær på egenhånd
  • Lekeplass

Føl deg som hjemme (5)

  • Lekeplass på stedet
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Innendørs svømmebasseng
Den nåværende prisen er 1 282 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Jakisnica b.b, Novalja, Lika-Senj, 53294

Hva som finnes i nærheten

  • strand nær Gager - 2 min gange - 0.2 km
  • strand nær Jakišnica - 3 min gange - 0.3 km
  • strand nær Stanišće - 3 min gange - 0.3 km
  • Novalja bymuseum - 24 min kjøring - 19.2 km
  • Zrće-stranden - 29 min kjøring - 23.5 km

Restauranter

  • ‪Caffe Bar Ružmarin - ‬10 min kjøring
  • ‪Pizzeria "Haluga - ‬11 min kjøring
  • ‪Bistro Toni - ‬7 min gange
  • ‪Uljak - ‬22 min kjøring
  • ‪Konoba Ivo - ‬17 min gange

Om dette overnattingsstedet

Family Hotel La Luna All Inclusive

  • Family Hotel La Luna All Inclusive er et bra valg hvis du skal til Novalja. Dette stedet kan friste med en badstue til avslapning, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Blir du sulten, er det bare å ta turen til restauranten.

Overblikk

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Restaurant

Reise med barn

  • Lekeplass

Tjenester

  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • Treningssenter
  • Innendørsbasseng
  • Badstue

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Vilkår og avgifter

Parkering

  • Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Ofte stilte spørsmål

Har Family Hotel La Luna All Inclusive basseng?

Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng.

Har Family Hotel La Luna All Inclusive parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).

Hva kan man gjøre på Family Hotel La Luna All Inclusive og i nærheten?

Family Hotel La Luna All Inclusive tilbyr innendørsbasseng og badstue, i tillegg til treningssenter.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Family Hotel La Luna All Inclusive?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Anmeldelser

9,0

Fantastisk